Kutusu açılmış anakart gönderdiler

Seakills

Kilopat
Herkese iyi günler. Amazon'dan (satıcısı ince hesap) anakart aldım. Kart bugün elime ulaştı fakat anakartın dış kutusunda jelatin yoktu. İçini açıp baktığumda ise fotoğrafta görüldüğü gibi yırtıklar var ve en önemlisi ise anakartın statik poşetinde olması geren bant yok yani poşet açık. Garantiden dönen ürün olabilir mi iade etmeli miyim?
Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 20230111_185653.jpg
    20230111_185653.jpg
    156,7 KB · Görüntüleme: 32
  • 20230111_185706.jpg
    20230111_185706.jpg
    113,5 KB · Görüntüleme: 31
Herkese iyi günler. Amazon'dan (satıcısı ince hesap) anakart aldım. Kart bugün elime ulaştı fakat anakartın dış kutusunda jelatin yoktu. İçini açıp baktığumda ise fotoğrafta görüldüğü gibi yırtıklar var ve en önemlisi ise anakartın statik poşetinde olması geren bant yok yani poşet açık. Garantiden dönen ürün olabilir mi iade etmeli miyim?
Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
Direkt iade et bence. Hiç riske girme. Sonuçta 0 ürün için belli bir miktar para verdin. Klasik İnceHesap şaşırtmıyor.

Gelecekte herhangi bir ufak problem ile karşılaştığında ''Ürünüm acaba 2.el ürün mü?'' veya ''Keşke iade etseydim.'' vb cümleleri kurmamak adına bence iade sürecinizi başlatın. En temel hakkınız sizin bu.​

Yeni konular

Geri
Yukarı