A34 kutusu yırtık olmasıyla Hepsiburada değişim yapar mı?

195353

Kilopat
A34 telefonda bulunduğum bölgede şebeke sinyali çok düşük olduğu için VoWiFi kulanmak istedim. Uçak modunda VoWiFi aktif olmuyor Samsung destekte tamamen telefon sıfırlamaya kadar her şeyi önerdiler ve yaptım ama sonuç değişmedi. 14 gün iade hakkım olduğu için servisle uğraşmak istemiyorum fakat kutuyu açarken ters yerden açmışım (aslında bu Samsung'un hatası bana göre) koruma bandı dış karton değil, iç kutuya yapıştırılmış normalde dış karton tamamen iç kutudan ayrı olması lazım diye düşünüyorum. Böyle olunca iç kutunun dar kısmı köşelerden yırtılmış oldu, fakat ince bir bantla köşeleri yapıştırınca normal kutu şekline tekrar geldi, tabii dıştan bantlantığı net şekilde belli oluyor. Bu durumu sorun yapıp değişim yapmayabilirler mi?

Eğer gönderilen ürün kusurlu ise satıcı kutu yırtık olsa bile yenisi ile değiştirmek ya da para iadesi yapmakla yükümlüdür. Hepsiburada ile iletişime geçmeni öneririm.

Eğer gönderilen ürün kusurlu ise satıcı kutu yırtık olsa bile yenisi ile değiştirmek ya da para iadesi yapmakla yükümlüdür. Hepsiburada ile iletişime geçmeni öneririm.

İletişime geçtim söyledğimin önemli bir sorun olduğunu onlarda düşündü yani keyfi bir değişim istedğimi düşünmüyorlar bu arada satıcı Hepsiburada. Telefonda en küçük bir sorun yok kutuda sadece böyle bir şey oldu merak ettim sorun çıkarırlar mı diye

Geri
Yukarı