Kuyumcudan borç altın almak

Teşekkür ederim kardeşim tavsiyen için.
Şu an aklımda iş yerimde çalışan çok iyimser bir kız arkadaşım var gerçekten çok samimi ve yardımsever biri.
Acaba yarın ona danışsam mı tavsiyen nedir? Yardımcı olur mu?

Evli bir adamın yapacağı en büyük hata eşinin bilmediğini başka bir kadının bilmesi. Hele ki iş yerinden. Rahmetli babamın ve arkadaşının bayan çalışanları olurdu. O çalışan kadınların ev vs. hakkındaki iş ve eksikleri bilmelerini çok sorun yapıyordu eşler. Tehlikeli sularda yüzüyorsun ve sen bunu Dallas'a çevirmeye niyetlisin.
Bu arada demeyi unuttum sakın döviz, altın, gümüş vs. ile borçlanma.
Allah mutlu mesut etsin.

Evli bir adamın yapacağı en büyük hata eşinin bilmediğini başka bir kadının bilmesi. Hele ki iş yerinden. Rahmetli babamın ve arkadaşının bayan çalışanları olurdu. O çalışan kadınların ev vs. hakkındaki iş ve eksikleri bilmelerini çok sorun yapıyordu eşler. Tehlikeli sularda yüzüyorsun ve sen bunu Dallas'a çevirmeye niyetlisin.
Bu arada demeyi unuttum sakın döviz, altın, gümüş vs. ile borçlanma.
Allah mutlu mesut etsin.

İyi dileklerin için teşekkür ederim. Ama ne yapayım başka çarem mi var sanki? Kafayı yemek üzeriyim nasıl temin edilemez anlayamıyorum ki.
Hocam emin olun sıkıntıya düşünce üzer sizi. Düğün vs gereksiz masraf. 2-3 dost gelsin halay çeksin 1 tane altın taksın diye yapılan bomboş iş. Masrafına değmiyor. Siz bilirsiniz.
Düğün yapmayalım mı diyim burda linç ederler adamı

Geri
Yukarı