Kuyumcudan borç altın almak

Kanka sen bilirsin öbür türlü kız tarafına acayip ayıp olur karşılarına çıkamazsın böylesi daha iyi bence.

Evet:)
Kardeşim Allah razı olsun sizlerden benimle kafa yoruyorsunuz inanın ne yapacağımı bilmiyorum dertleşeceğim kimsemde yok.
Peki kuyumcu haricinde nasıl temin edebiliriz bilmiyorum ki banka vs. hariç.

Var tabiki ama ben kendimi küçültmek istemiyorum.Ayıp bir şey.
hani vardı.
Kardeşim Allah razı olsun sizlerden benimle kafa yoruyorsunuz inanın ne yapacağımı bilmiyorum dertleşeceğim kimsemde yok.
Peki kuyumcu haricinde nasıl temin edebiliriz bilmiyorum ki banka vs. hariç.

Söylediklerinde elbette ki haklısın ama empati kur. Çok zor bir durumdayım ve acileyeti de var maalesef.
Düğünü iptal mi edeyim.
Başka alternatif bulmaya çalış derim. Neyse su yolunu bulur o zaman, yapacak bir şey yok. Bir öneri, kadınlara (eş, anne vs.) bu tür veya başka maddi manevralarını anlatma. Para yokluğunu bilebilirler ama alacak verecek işini bilmesinler. Eski bir evli olarak tavsiyemdir.

Başka alternatif bulmaya çalış derim. Neyse su yolunu bulur o zaman, yapacak bir şey yok. Bir öneri, kadınlara (eş, anne vs.) bu tür veya başka maddi manevralarını anlatma. Para yokluğunu bilebilirler ama alacak verecek işini bilmesinler. Eski bir evli olarak tavsiyemdir.
Teşekkür ederim kardeşim tavsiyen için.
Şu an aklımda iş yerimde çalışan çok iyimser bir kız arkadaşım var gerçekten çok samimi ve yardımsever biri .
Acaba yarın ona danışsam mı tavsiyen nedir? Yardımcı olur mu?

Geri
Yukarı