Kuzenim hep bana bakıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu film gibi.

Yok artık, erkek adam ağlar mı, o kadar duygusal oldu mu ya? 😁😁 Duygulanmadım değil'de ağlayacak bir şey yok, eninde sonunda geri gelirsin, korkma seninle görüşmeden bırakmam forumu. Aslında @Iskenderun ile görüşmeden de bırakmam ama aramız bu aralar limoni.

Olur mu hocam? Sizden başka güzel çikolata mı var?

22 yaşında biri olarak güzel insanlar tanıdım burada. Görmeden sevdim hepinizi. Sizlerle konuşmak güzeldi.
Çok iyi bakın hocam kendinize. Ben de sizle tanıştığıma memnun oldum.

22 yaşında biri olarak güzel insanlar tanıdım burada. Görmeden sevdim hepinizi. Sizlerle konuşmak güzeldi.
Yahu intihar edecek gibi konuşma be adam, adamın tepesinin tasını attırma! 🤣🤣
Seviyoruz seni kpss denen sınavdan sonra gelirsin, sakin ol bir, yahu yapmayın şunu sinirleniyorum durduk yere.

Konu film gibi.

Olur mu hocam? Sizden başka güzel çikolata mı var?

Çok iyi bakın hocam kendinize. Ben de sizle tanıştığıma memnun oldum.
KPSS Türkçe soruları çok zor. Çözmeye bile zorlandım. 1 yıl var. Çalışmam gerekiyor. Sanırım hesabımda silinir. Uzun süre gelmediğim için. Sağ olun. Kendinize iyi bakın. Beni unutun. Üzülmeyin benim için. Hayat devam ediyor.

Davalık olmazsak sıkıntı yok, bu konu kilitlenir zaten bi' daha patlamaz, gergin bir hava yaratmayın lütfen.

Hem hangi çocuk girecek bu foruma bana onu bi' anlatsana, çocuk evinde sütünü içmek ile uğraşıyor olur genelde?

Bazı mesajlar foruma üye olmadan okunmuyor, bunu bilmiyorsunuz sanırım.
Ayrıca 13+ kuralı var. :=)

Bu foruma kesinlikle avukat ve hakimler üyelik almamalı.

KPSS Türkçe soruları çok zor. Çözmeye bile zorlandım. 1 yıl var. Çalışmam gerekiyor. Sanırım hesabımda silinir. Uzun süre gelmediğim için. Sağ olun. Kendinize iyi bakın. Beni unutun. Üzülmeyin benim için. Hayat devam ediyor.
Hesabın silinmez merak etme, 7 yıllık hesaplar var. 😁

Seni uzun zamandır görmüyorsa olabilir. Akraba ziyaretlerinde sık yaşanır, normaldir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı