Kuzenim beni kullanıyor

Bence sen onu kullanmissin. Arkadaşın yoksa kendine bul. Niye kuzeninin hesabına girip onun arkadaşlarına dadaniyorsun. Kendin uğraşmak yerine kuzeninin hazır arkadaslarina konmaya calisiyorsun.
Kuzenimin hazır arkadaşları derken? Ben onlarla muhattap oluyorum, kuzenimle değil. Hocam hazırdan kastınız ne ki? Onun arkadaşları var, ben onlara konuyorum? Hocam yoldan birini çevirip arkadaşım ol desem ve olsa, onun her hangi bir arkadaşının arkadaşına konmuş olmaz mıyım? O zaman herkes hazır arkadaşlara konuyor?

Hocam kuzeniniz sorunlu bir tip karşılaştırılamaz olsa da siz de onun arkadaşlarına mesaj atarak bir yanlış yapmışsınız. Bence durumu aileler düzeyinde konuşun mesele sen-kuzenin arasında çözülecek bir işe benzemiyor.

Bence sen onu kullanmissin. Arkadaşın yoksa kendine bul. Niye kuzeninin hesabına girip onun arkadaşlarına dadaniyorsun. Kendin uğraşmak yerine kuzeninin hazır arkadaslarina konmaya calisiyorsun.
Hocam kuzeni arkadaş olunca onlarla başka bir kişi arkadaş olamaz anlamına mı geliyor? Hem kuzeni hakkında kötü bir şeyde söylemiyor bildiğimize göre.

Kuzenimin hazır arkadaşları derken? Ben onlarla muhattap oluyorum, kuzenimle değil. Hocam hazırdan kastınız ne ki? Onun arkadaşları var, ben onlara konuyorum? Hocam yoldan birini çevirip arkadaşım ol desem ve olsa, onun her hangi bir arkadaşının arkadaşına konmuş olmaz mıyım?
Kuzeninin o arkadaşları üstünde hakkı var demiyorum. Ama siz arkadaş edinmekte zorlanan birisiniz ve kuzeninizin sayesinde zaten kurulmuş arkadasliklara siz de ortak oluyorsunuz. Sonuçta bundan siz çıkar sağlıyorsunuz.

Hocam kuzeni arkadaş olunca onlarla başka bir kişi arkadaş olamaz anlamına mı geliyor? Hem kuzeni hakkında kötü bir şeyde söylemiyor bildiğimize göre.
Tam tersine ben kuzeninin arkadaşlarıyla arkadaşlık kurmaya calismasina hicbir şey demiyorum. Hatta kuzenine rağmen yine de buna cabalarsa saygı duyarım. Benim takildigim kısım kuzeninin onu kullandığını iddia etmesi.

Son düzenleme:
Sizi adam yerine koymuyor muhtemelen bedava para olarak gordu dogum gununde hediye aldiktan sonra tekrar engellerdi gelecek sene de yine hediye al diye yazardi bence .d

Geri
Yukarı