Kuzenine aşık olmak normal mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Reis sen kendine bunu yedirebiliyorsan kimse bir şey diyemez dediğim gibi öyle bir durumda çocuk yapmaman lazım doğacak çocuğada yazık maksimum evlat edinilir ama ailevi durumlar sıkıntı o risk alınır mı?

Hepiniz haklısınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Tim kapat konuyu reis son söylenecek söz müzik söylesin

Hepiniz haklısınız.

Ya ne haklılar. Şimdi örnek vermek istemiyorum ama bir sürü hasta çocuk var bunlar hep akraba çocuğu mu? Adam kuzeniyle aynı evde büyümüş kardeş gibi diyor sana göre kardeş gibi olabilir kan bağın olmayan biriyle aynı evde büyüsen oda kardeş gibi gelir.

Ya ne haklılar. Şimdi örnek vermek istemiyorum ama bir sürü hasta çocuk var bunlar hep akraba çocuğu mu? Adam kuzeniyle aynı evde büyümüş kardeş gibi diyor sana göre kardeş gibi olabilir kan bağın olamyan biriyle aynı evde büyüsen oda kardeş gibi gelir.

Hocam ara sıra görüştüklerini varsayarak yazdım yazıma bakarsanız ayrıyeten anlamadım bu adam çocuk yapmak zorundamı her evlenen çocuk yapacak diye bir şey mi var tutturdunuz sakat çocuk diye.

Hocam ara sıra görüştüklerini varsayarak yazdım yazıma bakarsanız ayrıyeten anlamadım bu adam çocuk yapmak zorundamı her evlenen çocuk yapacak diye bir şey mi var tutturdunuz sakat çocuk diye.

Sizi kastetmemiştim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı