Kuzenine aşık olmak normal mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya olm saçmalamayın ya yok daha neler sakat çocuk doğacak sonra aynı ailede olmak bir tek bana mı saçma geliyor çünkü bana göre abi ya gerçekten insan değilsin başka bir kız bulacak özgüvenin yok mu saçmalama.

Koskoca 80 milyonluk Türkiye'de o kadar kız varken neden akraba? Hem sağlık açısından da uygun değil. Aşık olabilirsiniz bu normal, ama uygun değil bence. Ama aşk olduğunu da pek zannetmiyorum.

Sakat çocuk doğacak diyorsunuzda aga bu adam çocuk yapacağını söyledi mi?
Ayrıyeten kişisel düşüncem çocukda evlat edinilebilir.

Araştısan burada atıp tutanların yarısının dedeleri ile nineleri amca çocuğudur sosyalde atış serbest sallıyorlar. Los Angeles'ta mı doğdunuz siz? Normal demiyorum ama bu kadar da garipsemek fazla değil mi? İnsan kime aşık olacağını seçse onun adı aşk olmazdı, seçerek aşık olunur mu? Annemle babam akraba ben ve kardeşlerim gayet normaliz.

Koskoca 80 milyonluk Türkiye'de o kadar kız varken neden akraba? Hem sağlık açısından da uygun değil. Aşık olabilirsiniz bu normal, ama uygun değil bence. Ama aşk olduğunu da pek zannetmiyorum.

Deme öyle zanetmiyorum diye 5 yılıdır içimde yaşıyorum hocam.
Sakat çocuk doğacak diyorsunuzda aga bu adam çocuk yapacağını söyledi mi?
Ayrıyeten kişisel düşüncem çocukda evlat edinilebilir.

Sen ne güzel konuştu öyle ha.
Araştısan burada atıp tutanların yarısının dedeleri ile nineleri amca çocuğudur sosyalde atış serbest sallıyorlar. Los Angeles'ta mı doğdunuz siz? Normal demiyorum ama bu kadar da garipsemek fazla değil mi? İnsan kime aşık olacağını seçse onun adı aşk olmazdı, seçerek aşık olunur mu? Annemle babam akraba ben ve kardeşlerim gayet normaliz.
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Ensest olmadığı sürece çok nadir gelişen olaylar bunlar benim annem ile babam akraba 4. veya 5. dereceden artık her neyse hatta sülalemin %25'lik bir kısmıda öyle ancak sakat doğma olasığı hiç yaşanmadı.

Ensest olmadığı sürece çok nadir gelişen olaylar bunlar benim annem ile babam akraba 4. veya 5. dereceden artık her neyse hatta sülalemin %25'lik bir kısmıda öyle ancak sakat doğma olasığı hiç yaşanmadı.

Olabilir de ama arkadaşlar onu diyor ): Allah kalmış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı