KVK ürün arızalı olmasına rağmen sağlam raporu yazıyor

bu işlemi MediaTek Bluetooth adapter için yapmam yeterli Wi-Fi için de yeterli olacak mıdır?

Bluetooth ve Wi-Fi için ayrı ayrı yapın. Bulamazsanız ayarı ağ bağdaştırıcıları altındaki her şeye yapmayı da deneyebilirsiniz. Gözükmüyorsa bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar bakın. Siz kendi Wi-Fi kartınızı seçip ona yapın bu ayarı.

1696437541059.png

1696438196336.png

1696438776675.png

1696438835206.png

1696438881475.png

1696438968948.png

1696439042351.png

1. Denetim Masası.
  2. Güç seçenekleri.
  3. Aktif olan güç planı'nında plan ayarlarını değiştir.
  4. Gelişmiş güç ayarlarını değiştir.
  5. Kablosuz bağdaştırıcı ayarlarının yanındaki artıya basın.
  6. Güç tasarrufu modu yanındaki artıya basın.
  7. Ayar'ın yanındaki yere basıp en yüksek performansı seçin.
  8. Tamam'a basın.
  9. Değişiklikleri kaydete basın.

Son düzenleme:
Bluetooth ve Wi-Fi için ayrı ayrı yapın. Gözükmüyorsa bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar bakın. Siz kendi Wi-Fi kartınızı seçip ona yapın bu ayarı.

1. Denetim Masası.
  2. Güç seçenekleri.
  3. Aktif olan güç planı'nında plan ayarlarını değiştir.
  4. Gelişmiş güç ayarlarını değiştir.
  5. Kablosuz bağdaştırıcı ayarlarının yanındaki artıya basın.
  6. Güç tasarrufu modu yanındaki artıya basın.
  7. Ayar'ın yanındaki yere basıp en yüksek performansı seçin.
  8. Tamam'a basın.
  9. Değişiklikleri kaydete basın.

Hocam gelişmiş güç ayarlarında kablosuz bağdaştırıcı ayarları yok ama?

Aygıt Yöneticisi'nin ağ bağdaştırıcısı kısmının fotoğrafını atın. Windows tuşu + sol Shift + r ile ekran görüntüsünü seçerek alın. Buradaki yazdığınız mesaja CTRL + v tuşuna basarak yapıştırın.

MediaTek Wi-Fi'ya sağ tıklayıp özelliklere basınca çıkan ekranın fotoğrafını at. Kesilip kesilmediğini deneyebilirsin. Artık Wi-Fi kesilmiyorsa uğraşmana gerek yok.

MediaTek Wi-Fi'ya sağ tıklayıp özelliklere basınca çıkan ekranın fotoğrafını at. Kesilip kesilmediğini deneyebilirsin. Artık Wi-Fi kesilmiyorsa uğraşmana gerek yok.

Yalnız hocam bu anlık etki gösteren bir problem değil ara ara yaşıyorum. Bu arada klavye gecikmesi için ne yapabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı