KYK interneti CS2 serverlarına bağlanmıyor

mirza2525

Hectopat
Daha fazla  
Gsb'nin internet arayüzünde "sertifika yüklemelisiniz, sertifika yüklenmeyen cihazlar internete erişemeyecek" falan yazıyor bilen bilir. Onu yüklemiştim belki ondan oluyordur falan diye düşünüp sertifikayı silip tekrar denedim ama yine aynı hatayı aldım. Bir çözümü olduğunu sanmıyorum, engellemişler artık herhalde, bilmiyorum. Eskiden CS:GO oynanıyordu KYK internetiyle diye hatırlıyorum o yüzden bir sorayım dedim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-10-14 191200.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-14 191200.png
    22,6 KB · Görüntüleme: 76
Son düzenleyen: Moderatör:
Gsb'nin internet arayüzünde "sertifika yüklemelisiniz, sertifika yüklenmeyen cihazlar internete erişemeyecek" falan yazıyor bilen bilir. Onu yüklemiştim belki ondan oluyordur falan diye düşünüp sertifikayı silip tekrar denedim ama yine aynı hatayı aldım. Bir çözümü olduğunu sanmıyorum, engellemişler artık herhalde, bilmiyorum. Eskiden CS:GO oynanıyordu KYK internetiyle diye hatırlıyorum o yüzden bir sorayım dedim.

Vallahi bu tarz sorunu yaşayan bir arkadaşım var o hiç uğraşmadı bile, olmuyor diyerek saldı.
Bütçen var mı bilmiyorum ama Turkcell Superbox tarzı bir şey kullanabilirsin. Ev internetinden %50 pahalı belki ama gittiğin her yerde kablosuz modemli internetin oluyor. Canın istediği gibi kullan.

Vallahi bu tarz sorunu yaşayan bir arkadaşım var o hiç uğraşmadı bile, olmuyor diyerek saldı.
Bütçen var mı bilmiyorum ama Turkcell Superbox tarzı bir şey kullanabilirsin. Ev internetinden %50 pahalı belki ama gittiğin her yerde kablosuz modemli internetin oluyor. Canın istediği gibi kullan.
Superbox'u pahalı yapan şey modem fiyatı aslında. Ona başka modem uyduramaz mıyız?

Superbox'u pahalı yapan şey modem fiyatı aslında. Ona başka modem uyduramaz mıyız?

Açıkçası bilgim yok ve ben de öğrenmek isterim. Bende de Keenetic modem var ve SIM kart girişi var ancak nasıl oluyor bilmiyorum. Superbox'u is yerinde internet kesilirse diye hazırda tutuyorduk. Arayüzüne falan baktığımda tamamen özel bir sistemi var. Yani rastgele modem alıp hat takip vermemişler. Daha özel bir şey.

Yıllar öncesinde de 3 4 sene kadar Turkcell VİNN kullandım. O da güzeldi. LoL ilk çıktığı yıllarda hep onu kullandım ping iyiydi.

Kampüste kullandığımız "eduroam" isimli internetle de steam ve benzeri yerlere erişim sağlanmıyor. Kısacası her zamanki gibi devlet ve kurumları öğrencileri nasıl mağdur ederiz diye çalışmaya devam ediyor. Sadece kyk yurtlarında öğrencilere "sağlanan" internetin sınırlı olmasından bile ne demek istediğimi anlayabilirsiniz. O sınırlı "internetin" hiçbir zaman tutarlı bir şekilde çalışmamasından ve yavaşlığından bahsetmiyorum bile.

Geri
Yukarı