KYK interneti Discord'a bağlanmıyor

zifrxdia

Kilopat
Yer
Charming, San Joaquin County, California
Daha fazla  
Meslek
Legal Owner of Teller&Morrow Automotive
Herkese selam. KYK odamın belli yerlerinde internet ya tam ya da bir diş eksik çekiyor. Genelde Discord'a bağlanabiliyor olmama rağmen bugün internet çok sıkıntı çıkarttı ve canlı derslerime girerken sürekli koptu. Bir iki saat öncesine kadar Discord'u açıyorken şimdi hiç açmamaya başladı. Birileri bana DM atarsa bunun bildirimi geliyor. Bildirimden yanıtlayabiliyorum. Ancak uygulamayı açınca mesaj atarlarsa mesajları gözükmüyor. Üstte sürekli "bağlanıyor" yazıyor ve işin garibi ben mesaj atabiliyorum. Sunucular yüklenmiyor. Discord'u silip yükledim, telefonu baştan başlattım, hiçbir şekilde işe yaramadı. Ne yapmalıyım?

Herkese selam. KYK odamın belli yerlerinde internet ya tam ya da bir diş eksik çekiyor. Genelde Discord'a bağlanabiliyor olmama rağmen bugün internet çok sıkıntı çıkarttı ve canlı derslerime girerken sürekli koptu. Bir iki saat öncesine kadar Discord'u açıyorken şimdi hiç açmamaya başladı. Birileri bana DM atarsa bunun bildirimi geliyor. Bildirimden yanıtlayabiliyorum. Ancak uygulamayı açınca mesaj atarlarsa mesajları gözükmüyor. Üstte sürekli "bağlanıyor" yazıyor ve işin garibi ben mesaj atabiliyorum. Sunucular yüklenmiyor. Discord'u silip yükledim, telefonu baştan başlattım, hiçbir şekilde işe yaramadı. Ne yapmalıyım?
Discord'a bir şeyler oldu hocam, şuan kimsede girmiyor nedense.

Anlattıklarınız birebir başıma geldi bugün, ders çalışırken oyun oynarken arkadaşlarımla vakit geçirirken günümün büyük saati discordta geçmekte. Okul başlayalı 3 hafta oldu ve bugüne kadar sorunsuz discorda bağlanabiliyordum bugün pcden hiçbir şekilde bağlanamadım, mobilden de dediğiniz gibi sürekli bağlanıyor uyarısı alıyorum sese giremiyorum ancak mesaj alabiliyorum. Bu duruma neyin sebep olduğunu ve nasıl çözüleceğini bilmiyorum

3 haftadır KYK'da kalıyorum, bu süreç içerisinde yayın dahi açtım ve sıkıntı çıkmadı ama pazartesiden beri bende de açılmıyor Discord KYK interneti ile, ne sitesi ne uygulaması ikisi de açılmıyor hiçbir şekilde, ne yapmam gerek fikrim yok

Geri
Yukarı