KYK İnternetinden Steam'e girememe sorunu

ErsinK.

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi KYK Wi-fi ile steam'e giriş yapamıyorum. Bir çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Knight ve benzeri oyunlara da girilmiyordu. Bir çok site yasaklı diye biliyorum. VPN değiştirerek girmeyi dene. Ama kasma meydana gelebilir diye düşünüyorum. Yasaklı sitelere girme denetlemesi yapıyorlar mı bilmiyorum.

Daha uyarı görmedim nasıl bir şey olduğunu görmedim. Ama steam'e girişte çevrimiçi olmuyor.

VPN değiştir. Arkadaşlarımda vpn değiştiriyor bende ve hiçbir sıkıntı olmuyor. İzliyorlar diyorsun ama o sadece göz korkutmaca. Hiçbir sıkıntı olmuyor VPN değiştirmede.

Hotspot Shield iyi aslında. Ama crack'lisini kullanmanı öneririm. Lisans uyarıları aynı Windows 8 yükseltme uyarıları gibi kapatamıyosun insanı deli ediyor.

Hotspot Shield yükledim dediğim gibi ücretli sürüme gelmem için çok uyarı veriyor Psiphon'da öyle. Bir vpn buldum hızı gayet yeterli geldi crack'li olarak indiriyorsunuz. Normalde paralı bir vpn. Birçok sunucusu var. İndirme hızı Steam' da 1 MBps. Tabi sunucuyu iyi seçmek gerekiyor. İsterseniz linkini atabilirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı