KZ ZSX kulaklık önerisi

Ben de kulaklık arıyorum. Bildiğim kadarı ile bu modeller Türkiye'de satılmıyor, yurt dışından alınca da garanti durumu düşündürüyor.
Türkiye'den alınca da doğru dürüst garantisi olmuyor. Emin olun yurt dışından alınca daha iyi destek alıyorsunuz. Belki tek sıkıntı ürün değişiminde çıkacak ekstra "gümrüğe sunma ücreti" olur ürünü teslim alırken, o kadar.

Truthear Zero modelinden bahsediyordum, hiçbir Türk sitesinde çıkmıyor bende.
Yok, evet. Shenzhenaudio Türkiye'ye ücretsiz gönderim yapıyor ama.

Türkiye'den alınca da doğru dürüst garantisi olmuyor. Emin olun yurt dışından alınca daha iyi destek alıyorsunuz. Belki tek sıkıntı ürün değişiminde çıkacak ekstra "gümrüğe sunma ücreti" olur ürünü teslim alırken, o kadar.
Evet haklısınız, ama ben hakkımı söke söke alıyorum. 2 defa Tüketici Hakem Heyetine başvurdum, ikisinde de kazandım. :)

Yok, evet. Shenzhenaudio Türkiye'ye ücretsiz gönderim yapıyor ama.
Bu sitenden alışveriş yaptınız mı daha önce.

Yurt dışından aldığım hiçbir üründe öyle şeylere ihtiyacım bile olmadı, sorgusuz sualsiz ücretsiz iade veya değişim yaptım. 🤷‍♂️
Konu amacından epey saptı, ama yine de yazmakta fayda görüyorum. Misal 1 yıl geçtikten sonra ürün bozuldu, yine de iade/değişim yaptınız mı? Aliexpress'te 6 ay garanti yazdığını hatırlıyorum.

Bu sitenden alışveriş yaptınız mı daha önce.
Garantiyi sorun etmeyecekseniz resmi Aliexpress mağazasından da alabilirsiniz.

Bu arada açıkcası o siteye kılım,(kzturkiye) Instagram yorumlarını kapatmış.

Geri
Yukarı