KZ ZSX kulaklık önerisi

Hiç uğraşmayıp sennheiser cx300s alsam mı?
Konu amacından epey saptı, ama yine de yazmakta fayda görüyorum. Misal 1 yıl geçtikten sonra ürün bozuldu, yine de iade/değişim yaptınız mı? Aliexpress'te 6 ay garanti yazdığını hatırlıyorum.

Garantiyi sorun etmeyecekseniz resmi Aliexpress mağazasından da alabilirsiniz.

Bu arada açıkcası o siteye kılım,(kzturkiye) Instagram yorumlarını kapatmış.

Son düzenleme:
Bu sitenden alışveriş yaptınız mı daha önce?
Evet, yaptım. Sorun yaşamadım.

Konu amacından epey saptı, ama yine de yazmakta fayda görüyorum. Misal 1 yıl geçtikten sonra ürün bozuldu, yine de iade/değişim yaptınız mı? Aliexpress'te 6 ay garanti yazdığını hatırlıyorum.
Hala konunun içindeyiz, önerilen ürünün alınabilmesine ilişkin sorular soruluyor. Onu geçelim, evet, ürünü aldıktan 23 ay sonra değişim yapmışlardı bir kere.

İlla bir KZ ürünü alacaksanız ZEX Pro'dan başkasına bakmayın. Ki yine söylüyorum, şu paraları KZ'ye dökmek aşırı mantıksız.

CX300S de iyidir ama Chi-fi kulaklıklar karşısında F/P'liğini kaybediyor.

Peki KZ haricinde 750 TL 1000 TL civarlarında önerebileceğiniz başka bir kulaklık var mı?

Önceden kablolu EarPods kullanıyordum, ses derinliği/dolgunluğu zayıftı.

@Savia
Şu anda en iyilerden biri ilk mesajımda da önerdiğim Truthear Zero. Biraz daha ucuza yine fiyatının ve üstünün bile en iyilerinden Moondrop Chu var.

Evet, yaptım. Sorun yaşamadım.

Hala konunun içindeyiz, önerilen ürünün alınabilmesine ilişkin sorular soruluyor. Onu geçelim, evet, ürünü aldıktan 23 ay sonra değişim yapmışlardı bir kere.

İlla bir KZ ürünü alacaksanız zex Pro'dan başkasına bakmayın. Ki yine söylüyorum, şu paraları KZ'ye dökmek aşırı mantıksız.

CX300s de iyidir ama chi-fi kulaklıklar karşısında F/P'liğini kaybediyor.

Hocam niçin zex Pro'dan başkasına bakmayalım? Normal silikon kulaklıklar kulağımda sorun yaşatıyor (sol kulak içim sağ kulak içinden küçük biri düşüyor diğeri duruyor vs).bu sebeple KZ almak istiyorum çengelli kulak arkasından model olduğu için. Laptopta oyun+müzik için kullanacağım. Önereceğiniz model ne olur? Bütçe 300-400 gibi diyebilirim ama arada fark var bu modeli al derseniz 500 falanda olur.

Hocam neden ZEX Pro'dan başkasına bakmayalım? Normal silikon kulaklıklar kulağımda sorun yaşatıyor (sol kulak içim sağ kulak içinden küçük biri düşüyor diğeri duruyor vs). Bu sebeple KZ almak istiyorum çengelli kulak arkasından model olduğu için. Laptopta oyun+müzik için kullanacağım. Önereceğiniz model ne olur? Bütçe 300-400 gibi diyebilirim ama arada fark var bu modeli al derseniz 500 falanda olur.
Hocam, ben KZ EDA Balanced aldım.
"kzturkiye.com" sitesi güvenilir mi?

Daha önceden kablolu Earpods kullanıyordum, KZ EDA Balanced ses kalitesi olarak Earpods'tan çok daha iyi geldi.

Geri
Yukarı