KZ ZSX kulaklık önerisi

Hocam bahsettiğiniz modelin linkini atma şansınız var mı? Türkiye'deki satıcı sitelerde 900 civarında. AliExpress'den vs almayı düsünmüyorum eğer öyleyse.
O 900 TL olanların içinde 3 adet kulaklık var, bass, dengeli, ve hi-fi. Tekli olarak sadece dengeli olan modeli satılıyor, ama baştan uyarayım.

Bana fatura kesmediler, bilginiz olsun. Ayrıca yurt dışından da alabilirsiniz.

Çok teşekkürler.
Ayrıca belirtmekte fayda görüyorum, silikon kulak uçlarını kulaklarıma doğru oturtmamıştım, o yüzden ses çok tiz ve sahne çok dar gibi geliyordu. Ama kulak uçlarını doğru oturtunca kulaklık resmen çağ atladı.

Eğer daha fazla performans isterseniz şu köpük kulak uçlarından alabilirsiniz, yurt dışı kaynakları öyle diyor. Ben almayı düşünüyorum açıkcası.

Ayrıca belirtmekte fayda görüyorum, silikon kulak uçlarını kulaklarıma doğru oturtmamıştım, o yüzden ses çok tiz ve sahne çok dar gibi geliyordu, ama kulak uçlarını doğru oturtunca kulaklık resmen çağ atladı.

Eğer daha fazla performans isterseniz şu köpük kulak uçlarından alabilirsiniz, yurt dışı kaynakları öyle diyor. Ben almayı düşünüyorum açıkçası.

Çok çok teşekkürler hocam.

Geri
Yukarı