L1520 mi L1020 mi?

6 inç yakışıyor WP ve Nokia'ya :) Ancak kimi insanlar büyük bulabilir. Eğer incelediğinizde size büyük bir rahatsızlık vermediyse alın gayet güzel bir telefon.

Oyunla felan işin yoksa kesinlikle 1020. Oyun işin içine girince donanımdan ötürü 1520. Ben 920 kullanıyorum. Oyun felan telefondan oynamak saçma geliyor. Bugün bir telefon alacak olsaydım 1020 alırdım. Full HD vs HD olayı var bide. Ben yine uzun şarj için HD derim.

Merhaba arkadaşlar bende geçen anneler gününde Bimeks'ten Lumia 1520 aldım. İndirimde vardı kaçırmadım direk aldım ekran çok güzel nihayet full hd kamera 1020 kadar değil evet ama diğer telefonlara göre 1020'den sonrada en iyi kamera kuşkusuz 1520'de yalnız ben daha önce nokia kullanıcısı değildim pek bilgim yok içinde hiç oyun yok. Benim uygulamalardan mı indirmem gerekiyor? Yüklü olarak hiç bir oyun yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birde sim kartımı takamadım nano sim değildi. Önceki kartım şimdi kartı kesmem mi gerekiyor? Kartta güme gitmesin sonra.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı