L300'den Sedan kasaya geçiş

Bilgisayaryorum

Decapat
20 yaşındayım ve ehliyetimi geçen sene aldım. 1 yıldır araba kullanıyorum, araba L300. Şu anda almayı düşündüğümüz araba da 2005 model Clio. Şimdi bizim arabanın önü olmadığı için ışıklarda, trafikte vs. diğer araçların dibine kadar girsem de sıkıntı olmuyor, yine mesafe kalıyor ama bu sedanların önünde kaput var, motor var; sizce zorlanır mıyım buna alışmakta?

20 yaşındayım ve ehliyetimi geçen sene aldım. 1 yıldır araba kullanıyorum, araba L300. Şu anda almayı düşündüğümüz araba da 2005 model Clio. Şimdi bizim arabanın önü olmadığı için ışıklarda, trafikte vs. diğer araçların dibine kadar girsem de sıkıntı olmuyor, yine mesafe kalıyor ama bu sedanların önünde kaput var, motor var; sizce zorlanır mıyım buna alışmakta?
Belli süre illa sıkıntı yaşarsınız alışmakta ama sonradan çok rahat kullanırsınız. Kullanırken araçların arkasında belli mesafe bırakırsanız daha iyi olur.

Düşündüğün kadar zor değil. Bende ilk minibüste öğrenmiştim ve burnu hiç yoktu arabanın, bir kaç kere dikkat ettikten sonra alışıyorsun, yoksa vurursun zaten farketmemen mümkün değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı