Lamzu Atlantis vs Maya vs Thorn

atesh06

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Lamzu Atlantis vs Maya vs Thorn arasından hangisi alınır?

Son düzenleyen: Moderatör:
4K olayı en az 2 sene daha bomboş bir olay olarak kalacak yüksek ihtimalle. Sadece şarjını tüketiyor. Bir video atacağım kafanda soru işareti bırakmaz 4K ile alakalı. Onun hariicinde dediğin modellerin tek farkı tasarım ve Switch. Ben Atlantis OG Pro V2 tercih ettim çünkü bir tık daha büyük ve Custom Switch barındırıyordu. Optik Switch'in sesini sevmiyorum tek sebebi bu yani. Maya aşırı hafif ve küçük bir mouse. Alışabilirsen bence en iyisi o olabilir. Ama dediğim gibi zevk meselesi. Bu üçü arasında performans farkı yok dostum kendine göre seç. Tutuş şeklin, ağırlık, Switch zevkin vs.

Dipnot: 4K Hz güncel neredeyse hiçbir oyun çıkamıyor ve desteklemiyor. Şu an zaten o seviyeye yükselmek için çok yüksek DPI kullanman lazım. Gerek yok yani fikrimce. Atlantis OG Pro V2 aldım çok lazım olursa dongle alıp devam ederim. Sen de o tarz bir şey yapabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodaki kişiyi tanımıyorum sadece güzel bir video çektiği için paylaşıyorum. İzleyebilirsin.

4K olayı en az 2 sene daha bomboş bir olay olarak kalacak yüksek ihtimalle. Sadece şarjını tüketiyor. Bir video atacağım kafanda soru işareti bırakmaz 4K ile alakalı. Onun hariicinde dediğin modellerin tek farkı tasarım ve switch. Ben Atlantis OG PRO v2 tercih ettim çünkü bir tık daha büyük ve custom switch barındırıyordu. Optik switch 'in sesini sevmiyorum tek sebebi bu yani. Maya aşırı hafif ve küçük bir mouse. Alışabilirsen bence en iyisi o olabilir. Ama dediğim gibi zevk meselesi. Bu üçü arasında performans farkı yok dostum kendine göre seç. Tutuş şeklin, ağırlık, switch zevkin vs.
bende öyle düüşünmüştüm hocam 1ms in de kötü bir tepki süresi olduğunu düşünmüyorum açıkcası sizin dediğiniz gibi 4k sadece şarjı hızlı tüketen boş bir gelişim gibi

4K derken normal üretimleri arasinda ve 4K olan modellerin arasinda kalite farki bulunuyor. Yoksa dongle almadan da 4K yeni cikan modelleri almali.
açıkcası 4 k kullanmayı düşünmüyorum

4K derken normal üretimleri arasinda ve 4K olan modellerin arasinda kalite farki bulunuyor. Yoksa dongle almadan da 4K yeni cikan modelleri almali.

Arkadaşın söylediği tüm modellerde 4K dongle ile mevcut dostum. Normal üretim veya 4K olanlar arasında kalite farkı olamaz, zaten aynı Mouse'lar çünkü.
Yukarıdaki mesajı düzenledim videoyu izleyerek kafanda soru işareti kaldıysa cevap bulabilirsin.

Arkadaşın söylediği tüm modellerde 4K dongle ile mevcut dostum. Normal üretim veya 4K olanlar arasında kalite farkı olamaz, zaten aynı Mouse'lar çünkü.
Yukarıdaki mesajı düzenledim videoyu izleyerek kafanda soru işareti kaldıysa cevap bulabilirsin.
hocam peki palm tipi tutuş için atlantis uygun mudur herkes farklı şey yazmış emin olamadım çünkü sarı siteden alacağım fiyat farkları var açıkcası :D

Lamzu Atlantis vs Maya vs Thorn arasından hangisi alınır?
Eğer eline oluyorsa kesinlikle Fnatic Thorn.

hocam peki palm tipi tutuş için atlantis uygun mudur herkes farklı şey yazmış emin olamadım çünkü sarı siteden alacağım fiyat farkları var açıkcası :D
Atlantis 'te en iyi performans için claw öneririm. Palm olarak kullanılabilir ama palm genelde Thorn gibi mouse 'lar için daha uygun oluyor.

Eğer eline oluyorsa kesinlikle Fnatic Thorn.
Neden Fnatic peki? Normal Thorn ile bir farkı mı var? Ben yok diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı