Lamzu Atlantis vs Maya vs Thorn

dostum madem çok iyi senin söylediğin mouselar cs de bana 5 tane esporcu say o zaman lamzu veya ninjutso kullanan ? Ben sana saydığım tüm mouseları kullandım diyorum sen bana ne anlatıyorsun. Bence wraith sponsorluğunu yapmayı bırakın artık shape konusuna gelecek olursak benzer demişsin buna da cok güldüm

Ha birde switchlerin optik olma konusunun 2017 de rafa kalktığını söylemişsin sen nerede yaşıyorsun dostum superlight 2 deki switchlerin hem mekanik hemde optik olarak ayarlandığını bilmiyor musun ? Kısacası sen superlight 2 yi eline alıp kullandın mı ?
GPX 3-4 yillik mouse, adamlar ciktiginda almis veya takimina sponsor diye yollanmis, sonra da degistirmemisler. Neden gidip calisan mouselari varken 100-150$ versinler ki? Lamzu, ninjusto vs bu sene patladi populerlik olarak ve kullanan cok e sporcu yok haklisin ama o adamin elinden gpxi alip ss prime versen yine ayni seviyede oynayabilecek yetenekte o yuzden bana 5 esporcu say, bu daha iyi cunku onlarda yok demen cok sacma. Bunun ustune gpx2yi ilah gibi anlatmissin ama alanlarin cogunlugu fiyatina degmez gpx1 varsa 2yi almayin diyor onu ne yapacagiz?:D

GPX 3-4 yillik mouse, adamlar ciktiginda almis veya takimina sponsor diye yollanmis, sonra da degistirmemisler. Neden gidip calisan mouselari varken 100-150$ versinler ki? Lamzu, ninjusto vs bu sene patladi populerlik olarak ve kullanan cok e sporcu yok haklisin ama o adamin elinden gpxi alip ss prime versen yine ayni seviyede oynayabilecek yetenekte o yuzden bana 5 esporcu say, bu daha iyi cunku onlarda yok demen cok sacma. Bunun ustune gpx2yi ilah gibi anlatmissin ama alanlarin cogunlugu fiyatina degmez gpx1 varsa 2yi almayin diyor onu ne yapacagiz?:D
Kardeşim ben hepsini kullanmış biri olarak konuşuyorum burada para sıkıntısı cekipte lamzu almak zorunda kalan insanların bu mouseları boş yere övmesini anlamıyorum ben aylık 50-60 k kazanan yazılım sektöründe çalışan 32 yasinda birisiyim bu konuda fanatiklik yapacak veya boş yapacak birisi değilim. Ayrıca fps oyunlarında yaklaşık 15 yıldır oynuyorum yani buradaki boş konuşanların neredeyse yasi kadar bu oyunları oynayıp deneyimlemisim. Siz istediğinize inanın umrumda değil ben sadece deneyimlerimi aktardım. İsteyen lamzu alsın isteyen rampage alsın banane

Kardeşim ben hepsini kullanmış biri olarak konuşuyorum burada para sıkıntısı cekipte Lamzu almak zorunda kalan insanların bu fareleri boş yere övmesini anlamıyorum ben aylık 50-60 k kazanan yazılım sektöründe çalışan 32 yasinda birisiyim bu konuda fanatiklik yapacak veya boş yapacak birisi değilim. Ayrıca FPS oyunlarında yaklaşık 15 yıldır oynuyorum yani buradaki boş konuşanların neredeyse yasi kadar bu oyunları oynayıp deneyimlemisim. Siz istediğinize inanın umurumda değil ben sadece deneyimlerimi aktardım. İsteyen Lamzu alsın isteyen Rampage alsın bana ne.

Türkçe mealini ne zaman yayınlarsınız?
Millet ekipmanları bile yatırım aracı olarak görüyor dostum. İstersen CEO ol, millet bu paraları verebiliyorsa sorgulayamazsın. Sorgulayacak kişi sen değilsin veya biz değiliz.
Konuya gelince; thorn modeli kullandığınız modele daha uygun bir model ve kesinlikle alınabilir.

Türkçe mealini ne zaman yayınlarsınız?
Millet ekipmanları bile yatırım aracı olarak görüyor dostum. İstersen CEO ol, millet bu paraları verebiliyorsa sorgulayamazsın. Sorgulayacak kişi sen değilsin veya biz değiliz.
Konuya gelince; thorn modeli kullandığınız modele daha uygun bir model ve kesinlikle alınabilir.
sen ne anlatıyorsun :)

Paran varsa Superlight 2 al geç. Sora, Lamzu, XM2we, Viper V2 Pro ve dav3 Pro kullanmis biri olarak söylüyorum gecen hafta Superlight 2'ye gectim shape olarak kullandıklarım arasında en iyisi bu. Oyundaki performansımı da çok olumlu etkiledi. FACEIT 4 seviyedan 6 ya yükseldim dav3 Pro gerçekten bana büyük geliyormuş onu anladım. Teknik özellik olarak bir şey diyemem hepsi bana göre birbirine yakın fareler sakın 1K 4K vs onlara takılmayın bunlar sizi öne geçiren şeyler olamaz. En önemli olan şey shape arkadaşlar elinize hangisi uygunsa onu alın ek olarak da Switch optik olmasına dikkat edin çift tıklama sorun teşkil eder.
Merhaba fırat el boyutun nedir acaba? Bana da dav3 pro büyük geldi ve iade ettim. Gpx2 almayı düşünüyorum ve hybrid palm tutuyorum. El boyutuna göre kendim alıp almamalı mıyım ona karar vereceğim…

Merhaba fırat el boyutun nedir acaba? Bana da dav3 pro büyük geldi ve iade ettim. Gpx2 almayı düşünüyorum ve hybrid palm tutuyorum. El boyutuna göre kendim alıp almamalı mıyım ona karar vereceğim…
Hybrid palm için thorn daha iyi.

Benim el ölçüm 19 cm ve palm claw arasında tutuşum var dav3 pro bana biraz kontrolsüz geldi ondan gpx kullanıyorum suanda gayet iyi

Yeni konular

Geri
Yukarı