Laptop 4 GB 95W 3050 Ti vs 6 GB 75W 3050

FıstıkReçeli

Yoctopat
Dostlar cihazlar bunlar.

Bir de 22.600 TL'ye 6 GB 3050 i7 13620h var Victus'un bir üstü. Fiyat farkını taksitlere göre yaptım. Acer HP arasında 4bin TL fark var. 3050'nin 6 GB'i yeni çıktığı için hiçbir kaynağa ulaşamadım. 3050 Ti 3050'den iyi zaten ama arada hem 2 GB VRAM ve 20W fark var. Acer 95 W 4 GB 3050 Ti HP 75W 6 GB 3050. Aradaki 4K farka deger mi onu öğrenmek istiyorum. Önerecek arkadaşlar için işlemcisi Intel olanlardan önergelerini istiyorum. Laptopun amacı mühendislik programlari ve arada bir oyun oynamak için. Yoksa 20k ya 3060'lar var bu konuda Intel daha iyi oluyor. Önerilerinizi bekliyorum yakin zamanda almamız lazim.
@Artoria Pendragon @Astiva

Hodam bunun sitesi bana güvenilir gelmedi açıkçası. Benim asıl sorum Acer mi HP'yi mi tercih etmeliyim 75W olmaları Victus'larin aklımı karistiriyor.

GPN güvenilir bir firma hocam, o konuda şüpheniz olmasın. Ben yerinizde olsam 2023'ün ortasında 3050/3050 Ti bulunduran bir cihaza o paraları vermezdim. Ben biraz risk alarak bu cihazı öneriyorum. Amazon'da Vade farksız 6 taksit seçeneği de bulunuyor hem.

GPN güvenilir bir firma hocam, o konuda şüpheniz olmasın. Ben yerinizde olsam 2023'ün ortasında 3050/3050 Ti bulunduran bir cihaza o paraları vermezdim. Ben biraz risk alarak bu cihazı öneriyorum. Amazon'da vade farksız 6 taksit seçeneği de bulunuyor hem.

Gönül isterki bunu alayım fakat işlemci benim için daha önemli. Öyle hikayeli oyunları Ultra grafiklerde oynamak gibi amacımda yok orta yüksek atası oynarim.

Bu da 75W değil mi hocam.

Gönül isterki bunu alayım fakat işlemci benim için daha önemli. Öyle hikayeli oyunları Ultra grafiklerde oynamak gibi amacımda yok orta yüksek atası oynarim.

• Pil Gücü70.0 Wh
  • Pil Hücre Sayısı4 Hücreli
  • Pil ÖzellikleriLi-Po (Lityum-Polimer)
  • Hızlı Şarj ÖzelliğiVar

6 GB VRAM'li olan 3050 daha iyi diye biliyorum. Bütçeniz buna çıkar mı?

Geri
Yukarı