Laptop açılışı 23 saniyeden 40 saniyeye çıktı ve 100 derece oldu

Arkadaşlar görev yöneticisini açınca sıcaklık düşüyor demiş arkadaş.
Hala farklı konuşuyorsunuz ?

Arkadaşlar Görev Yöneticisi'ni açınca sıcaklık düşüyor demiş arkadaş.
Hala farklı konuşuyorsunuz?

Hocama açılmanın yavaslamasıda bu sebeble olabilir mi?

Arkadaşlar Görev Yöneticisi'ni açınca sıcaklık düşüyor demiş arkadaş.
Hala farklı konuşuyorsunuz?

Şimdi fark ettim Görev Yöneticisi açılır açılmaz bir (uygulamanın kendisi)100 derece oluyor sonrasında düşüyor ve şimdi fan seside stabile indi taramada hiçbir sıkıntı çıkmadı.

Son düzenleme:
Şimdi fark ettim Görev Yöneticisi açılır açılmaz bir (uygulamanın kendisi) 100 derece oluyor sonrasında düşüyor ve şimdi fan seside stabile indi taramada hiçbir sıkıntı çıkmadı.

Öyle bir anlatmışsınız ki cihaz açılınca 100 derecede başlıyor sonra yavaşça iniyor şeklinde anladım. Görev Yöneticisi anlık hatalı veri alabiliyor, sonrasında normal dereceler ve fan devirlerindeyse sorun yok demektir. Yine de netlik oluşması için Görev Yöneticisi'nin fotoğrafını atar mısınız?

Ekran Alıntısı.PNG

Öyle bir anlatmışsınız ki cihaz açılınca 100 derecede başlıyor sonra yavaşça iniyor şeklinde anladım. Görev Yöneticisi anlık hatalı veri alabiliyor, sonrasında normal dereceler ve fan devirlerindeyse sorun yok demektir. Yine de netlik oluşması için Görev Yöneticisi'nin fotoğrafını atar mısınız?

Dostum o gördüğün değer derece değil, işlemci kullanımı :D. Görev Yöneticisi'ni ilk açtığında %100 kullanım görünmesi de normal bir durum. Oraya kocaman kullanım yazmışlar, yanında da derece işareti falan yok, nasıl onu derece olarak yorumladın anlamış değilim. Bir daha herhangi bir sorunun olursa hem görsellerle destekle hem de sorununun doğruluğunu teyit ettir.

Dostum o gördüğün değer derece değil, işlemci kullanımı :D. Görev Yöneticisi'ni ilk açtığında %100 kullanım görünmesi de normal bir durum. Oraya kocaman kullanım yazmışlar, yanında da derece işareti falan yok, nasıl onu derece olarak yorumladın anlamış değilim. Bir daha herhangi bir sorunun olursa hem görsellerle destekle hem de sorununun doğruluğunu teyit ettir.

Yardımınız içim teşekkürler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı