Laptop Batarya Sorunu!

Yunus Emre Budak

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bugün laptop'a yeni batarya aldım ancak bataryayı taktım ve açma tuşuna bastığımda acılmadı. Sarjı yoktur dedim ve adaptörü takarak açtım. Açıldıktan sonra sağ altta pil göstergesi kısmında %0 kullanılabilir(prize takılı, sarj olmuyor) yazıyor. Nasıl çözebılırım bu sorunu? Pil:10.8 v adaptör:input:100-240v output:19v yazıyor. Yardım lutfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
11027509_1015487721817000_1217074808705607489_n.jpg
evet bakabılırsın

İlk başta pili çıkar ve klimanın altına tut fazla şarj ettiysen ısınmıştır.Sonra pil takılı olmadan prize tak çalıştır ve biraz oyalan ama oyun oynama,ondan sonra bilgisayarı güç tuşundan kapat ve pili tak,tekrar çalıştır .Ve şarj kablosunu bağla pil seçeneklerinden yüksek performansa getir.Belki olur olmazsa söyle yardım edebilirsem ederim.

benimde buna benzer bir sorunum var . yaklaşık 6 aydır bilgisayarımı sorunsuz kullanıyordum herhangi bir batarya ile şikayetim de olmadı birden ne olduysa power tuşu batarya takılıyken start vermemeye başladı . bataryayı çıkarıp prizde çalıştırdığımda sorunsuz açılıyor . çalışır durumdayken pili taktığımda herhangi bir sorunda yok . sadece ilk açmada pildeyken ara sıra başlatmıyor bende bataryayı çıkarıp açıyorum . son olarak bir de laptop kapattığımda pil takılıyken ısınıyor . programsal olarak bir hata varsa yardımcı olun lütfen yoksa garantiye göndermek zorundayım ve bütün çalışmarımda bu bilgisayardan yapıyorum . şimdiden teşekkür ederim..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı