Laptop çözünürlüğü tamirden sonra düştü

Aquaranee

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımın menteşesi kırılmıştı, tamire verdik. Bilgisayar tamirden döndükten sonra çözünürlüğü 1920x1080 iken 1366x768'e düşmüştü. Yükseltmeye çalıştığımda da en yükseği 1366x768'di. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

1619541475441.png

Kanka ben tam olarak aradığın kişiyim çünkü aynısı bana da oldu ve ben düzelttim nasıl düzelttin dersen bu video yu izle anlarsın regedit yolu ile düzelttim oldu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kanka ben tam olarak aradığın kişiyim çünkü aynısı bana da oldu ve ben düzelttim nasıl düzelttin dersen bu video yu izle anlarsın regedit yolu ile düzelttim oldu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ya bu arada ben hani bir çözüm sunmuştum ya size. Yalnız bu Windows 7'ler için geçerli bir çözüm, ama Windows 10 dada işe yarar belki. Yani regedit de aynı çözünürlük dosyasını bulamayabilirsin.İşe yaramazsada sağlık olsun.beni bilgilendir.ve bu arada bu gibi çözünürlük sorunlarını steam üzerinden driver booster for steam indirerek oradaki kötü çözünürlüğü düzelt seçeneği ile yapabilirsin ,ancak bu son çözüm yolu olsun çünki regedit'e daha çok güveniyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2021-04-28_094457.png
    resim_2021-04-28_094457.png
    41,9 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı