Laptop çok ısındığı için soğutucu almak

Bütçe
100TL
İlk önce arkadaşların dediği gibi laptopun öncelikle bakımını yaptır. Sonrasında soğutucu al diyeceğim de Hadron marka soğutucu alma. Ben aldım 1 yıl sonunda falan artık pancar motoru gibi ses yapıyordu bende sonrasında kullanmadım zaten.

Bir marka PSU işine giriştiği ve yapamadığı için her ürününe böyle demenize gerçekten çok üzülüyorum. Daha demin Rampage'in PSU'ları kötü olduğu için monitörüne laf edeni gördüm.
Çin malı üründen hayır gelirmi tuvalet kağıdı çıkarsın gene aynısını derim.

Çin malı üründen hayır gelirmi tuvalet kağıdı çıkarsın gene aynısını derim.
2 ay sonra çinden gelen aşıyı vurulacaksın, şu an büyük ihtimal evinde kullandığın şeylerin %50'si de Çin malı. Çin malı diye kötü olacak gibi bir kanı var, ancak bu doğru değil. Kaliteli dediğiniz iPhone'lar bile Çin'de üretiliyor.

2 Ay sonra Çin'den gelen aşıyı vurulacaksın, şu an büyük ihtimal evinde kullandığın şeylerin %50'si de Çin Mali. Çin Mali diye kötü olacak gibi bir kanı var, ancak bu doğru değil. Kaliteli dediğiniz IPhone'lar bile Çin'de üretiliyor.

Aslında orada söylenen "kötü" Çin malı. Çin üretimde çok gelişti fakat üretim senin verdiğin paraya bağlı. 2$ verip ürettirdiğin PSU ile 10 $ ürettirdiğin PSU aynı olmuyor.

Geri
Yukarı