Çözüldü Laptop değişim yapmayan firma için ne yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pecuu

Femtopat
Merhaba, Hepsiburada GPN Teknoloji satıcısı tarafından aldığım ürünü kusurlu olduğu için değişime göndermiştim. Ürün kusurlu bulundu fakat ellerinde stok olmadığı için değişim yapamayacaklarını sadece iade alabileceğimi söylediler. Ürün şu an aldığım fiyatın neredeyse iki katı, kesinlikle iade kabul etmeyeceğim. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Cidden bu süreci bu kadar uzatıp bu şekillerde sonuç almak çok berbat bir şey ülkemizde bu gibi durumların biteceğini hiç sanmıyorum.

Tedarikçi firma olan penta teknoloji tarafından farklı bir modelle cüzi bir ücretle değişim onaylanmıştır. İşin bu şekilde sonuçlanmasına çok sevindim yardımcı olan herkese teşekkürler.
Tedarikçi firma olan penta teknoloji tarafından farklı bir modelle cüzi bir ücretle değişim onaylanmıştır. İşin bu şekilde sonuçlanmasına çok sevindim yardımcı olan herkese teşekkürler.

Geçmiş olsun hocam, böyle durumlarda en iyi sonuç gerçekten böyle ortayı bulmak. Zaman kaybındansa cüzi ücret kabul edilebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…