Laptop ekran değişimi

SerialSlayerTR

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir tanıdığımın laptop ekranı böyle olmuş sanırım ekran değişmesi lazım ama internette satılan hangi ekranı almam gerek bilmiyorum. Ekran değişimini kendimiz yapacağız yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• 4b3cf5a3-2b0b-40b4-85b8-056ab480786a.jpg
    4b3cf5a3-2b0b-40b4-85b8-056ab480786a.jpg
    184,1 KB · Görüntüleme: 30
Arkadaşlar bir tanıdığımın laptop ekranı böyle olmuş sanırım ekran değişmesi lazım ama internette satılan hangi ekranı almam gerek bilmiyorum. Ekran değişimini kendimiz yapacağız yardımcı olur musunuz?

Panelin arkasında modeli yazar fakat önerimdir kendiniz değiştirmeye çalışmayın zamanında bende de IdeaPad laptop vardı kendim değiştirdikten sonra menteşeler müdahale olmadan zamanla kırıldı.

Panelin arkasında modeli yazar fakat önerimdir kendiniz değiştirmeye çalışmayın zamanında bende de IdeaPad laptop vardı kendim değiştirdikten sonra menteşeler müdahale olmadan zamanla kırıldı.

Kanıt olarak da önceden açtığım konu

Son düzenleme:
AIDA64 kur orada gerekli bilgilere ulaşırsınız kaç pin olduğuna kadar yazar.
hocam laptopun ekranı öyle kaldı nasıl açıp program kurayım

Sen yine de açıp bak ekranın soketine, belki farklıdır.

EDP ekran hakkında bir şeyler yazmıştım şurada: EDP ekranı görüntü kablosuyla kullanılabilir mi?
sanırım 21 inch yani ekranı açıp içine bakmam mı lazım ne olduğunu öğrenmek için

hocam laptopun ekranı öyle kaldı nasıl açıp program kurayım

sanırım 21 inch yani ekranı açıp içine bakmam mı lazım ne olduğunu öğrenmek için
Ekranı söküp paneli dikkatlice çıkarman lazım. Panelin arkasında model kodu yazar.

Ya da EDP 21 inch display diye gözüne uyacağını düşündüğün bir şey de alabilirsin.

Dosya Ekleri

• IMG_20230718_150348.jpg
    IMG_20230718_150348.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 16

Yeni konular

Geri
Yukarı