Laptop ekranı siyah oldu

mertonal28

Femtopat
Daha fazla  
W11 kullanıyorum güncelleme yaptım ekran siyah oldu. 10-15 saniye kapatma tuşuna basılı tuttum tamamen kapandı açtım tekrar yine siyah ekran verdi.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    112,6 KB · Görüntüleme: 34
W11 kullanıyorum güncelleme yaptım ekran siyah oldu. 10-15 saniye kapatma tuşuna basılı tuttum tamamen kapandı açtım tekrar yine siyah ekran verdi.

Hocam 3-4 defa kapayıp açın lütfen bekleyin yazcak (donmadan kapamayın) orada gelişmiş seçenekler kısmında güncelleme geri alma olması lazım.

Birkaç kere açıp kapayın sonra gelişmiş seçenekler çıkacak,ve sonra da "güncellemeyi geri al" seçeneğine tıklayıp Windows 11'i cihazdan kaldırın.

Windows 11 gerçekten çöp tenekesi bir işletim sistemi adamlar geçen onca yılda daha kötüleştirme ödülünü hak etmişler kullandığım ve gerçekten takdir edebildiğim tek modern sistem Windows 8.1 Professional'di.

Windows 11 gerçekten çöp tenekesi bir işletim sistemi adamlar geçen onca yılda daha kötüleştirme ödülünü hak etmişler kullandığım ve gerçekten takdir edebildiğim tek modern sistem Windows 8.1 Professional'di.

2-3 yıldır Windows 11 kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım. Ama sizin aksinize Windows 8.1'in bug, hata dolu olduğunu biliyorum ve görüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı