Çözüldü Laptop görüntüsünde çizikler var

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

qweqweee

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, laptop açınca görüntüde problem yok ama masaüstü gelince ekranda renk kayması ve çizikler mevcut. Chipsette arıza var gibi duruyor ama başta niye böyle yapmıyor?

1644056744973.jpg

1644057080089.jpg

Merhaba arkadaşlar, laptop açınca görüntüde problem yok ama masaüstü gelince ekranda renk kayması ve çizikler mevcut. Chipsette arıza var gibi duruyor ama başta niye böyle yapmıyor?

Eki Görüntüle 1295986

Eki Görüntüle 1295987
Hocam arkadaşımda casper laptop vardı.Ekran kartı bozulmuş herhalde çizik çizik.Başka ekran kartı vardı ona geçti sorun çözüldü.Bence sizdede bir sorun olabilir.

Hocam ekran kartı lehimlerinde sıkıntı vardır bide ekran kartını çok sıcak oluyor mu yada ısınıyor mudur?

Bende ekran kartından şüpheleniyorum. Laptop bu başka ekran kartı takmam zor. Eğer işlemcide GPU mevcut ise söküp denerim. Şuan ısınıyor laptop altıda açık tamir için açtım. Macun yenileyip tekrar denicem ve format attım Windows 10'a geçiriyorum. Bekleme ekranlarında herhangi sıkıntı yok masaüstünde oluyor.
İlginç şekilde formattan sonra düzeldi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı