Laptop harici monitörde sinyal yok sorunu

Makaleler
9
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar hemen konuya gireceğim. Sorunum laptopuma format attıktan sonra oldu, eskiden çalışan 2. monitörüm artık sinyal yok diyor. Driverleri Windows'u her şeyi güncelledim, kabloyu değiştirdim fakat sorun hala aynı lütfen yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Denetim masasından görüntü sekmesine gel ve orandan görüntü ayarlarını değiştire tıkla
Üstte bilgisayarınızın algıladığı monitörler var oranın altında algıla butonu var ona tıklayıp algılayıp algılamadığına bir bakın başka bir giriş var ise onda deneyebilirsiniz. Format sırasında herhangi bir elektrik kesintisi falan oldu mu ?

Monitörün otomatik algılama ayarı kapalıysa bağlantı tipini manüel seçmen gerekebilir. Kontrol etmekte fayda var.
Teşekkürler fakat defalarca kontrol ettim.

Denetim masasından görüntü sekmesine gel ve orandan görüntü ayarlarını değiştire tıkla
Üstte bilgisayarınızın algıladığı monitörler var oranın altında algıla butonu var ona tıklayıp algılayıp algılamadığına bir bakın başka bir giriş var ise onda deneyebilirsiniz. Format sırasında herhangi bir elektrik kesintisi falan oldu mu ?
Teşekkürler fakat algılamıyor ve hiçbir sorun olmadı . Formattan sonra yaptığım Windows ve ekran kartı sürücü güncellemesinden olmuş olabilir mi ?

Arkadaşlar ilginiz için teşekkürler , az önce arkadaşımın evinden geldim onun monitöründe denedik sorunsuz çalıştı sorun monitörümdeymiş yarın tamire götüreceğim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı