Laptop her zaman şarjda mı kalmalı?

BeaWiex

Hectopat
Laptop kullanıyorum, her zaman şarjda kullanıyorum oyunlarda yüksek FPS olmak için ama bu bir sorun çıkarır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Isınmayla şarjın ne alakası var? Şarj edilmeden oyun oynanamaz zaten. Forumda boş ve yalan bilgilerinizi kendinize saklayın lütfen.

Forumda boş ve yalan bilgilerinizi kendinize saklayın lütfen.
Neden böyle sinir ve nefret dolu sözcükler kullanıyorsunuz anlamıyorum. Ben bu konu hakkında destek olmak için mesajımı ve fikrimi yazdım. Yalan bir ifade kullanmadım ve beni ağza alınamayacak suçlama yapmanıza karşıyım.

Forumda boş ve yalan bilgilerinizi kendinize saklayın lütfen.
Neden böyle sinir ve nefret dolu sözcükler kullanıyorsunuz anlamıyorum. Ben bu konu hakkında destek olmak için mesajımı ve fikrimi yazdım. Yalan bir ifade kullanmadım ve beni ağza alınamayacak suçlama yapmanıza karşıyım.
Uzun süre şarjda tutulunca ısınma olur demişsiniz. Yalan. Uzun süre şarjla ne alakası var ısınmanın? Bilmediğiniz konulara yazmayın, zor değil.

Laptop kullanıyorum, her zaman şarjda kullanıyorum oyunlarda yüksek FPS olmak için ama bu bir sorun çıkarır mı?

Hocam bazı arkadaşlar demişler evet yüksek ısı bataryalar için zararlı ama şarj ile ilgisi yok haftada 1 %10 veya %5 indirin zaten şarj %100 ise gücü adaptörden alır.

Hocam 25 yıl önce ben doğmadım yok artıko zaman daha soket işlemciler bile yeni çıkıyordu 15 veya 5 yazacaktınız sanırım.

2.5 yazmış. Herhangi bir teknolojik aletin 25 yıl gitme ihtimali yok gibi bir şey. Anneannemin Mixer'i ve ütüsü hariç onlar 40 yıllık :D
pil konusuna gelirsek bu cihazlarda lityum iyon pil var o yüzden çoğu cihazda %100'e geldiği zaman artık prizden çekmeye başlıyor. Yine de 2-3 haftada bir doldur boşalt yapabilirsin. Ben Acer Nitro 5 AN515-54 kullanıyorum çoğunlukla şarjda 2.5-3 saat pil ömrü var. Ben doldur boşalt yapmıyorum ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı