Laptop iadesi reddedilirse ne yapılır?

Sıvı dök, garanti dışı bırak sonra tamir ettirmeye çalış onu da becereme.
Demişsiniz ki anakart kısa devre olur kargoda. Zaten olan olmuş neyin kısa devresi. Kusura bakmayın ama sıvamışsınız yaptığınız şeye kılıf arıyorsunuz. Bir de pişkin pişkin cevap vermeniz yok mu?
Arkadaşların da dediği gibi ürün red olur inşallah.
Ayrıca satıcılar dolar yükselir fiyat yükseltir düşer düşürmez vb gibi bir söyleminiz var. O konuda haklı olmanız bu konuda haklı olduğunuzu göstermez.
Geçmiş olsun.
Pişkin pişkin cevap vermelerimin olduğunu iddia ettiğinize göre tüm yanıtlarımı okumuşsunuz, ona rağmen hala anlamamışsınız. Olsun, konu sahibi olan birinin yazılanlara cevap vermesi pişkinlik oluyorsa aynı şekilde senin yazdıklarını da cevaplayarak muhtemelen anlamayacak olsan da sana göre pişkin olalım.

Bilerek mi sıvı döktüm? Sen hayatında hiç yanlışlıkla bir şey dökmedin mi?
Kötü niyete bak.

Ayrıca, siz laptopı sadece klavyeden oluşan bir cihaz mı sanıyorsunuz? Sadece klavyesi bozulunca cihazdaki bütün parçalarda mı bozuluyor? Olan olmuşmuş...

Sen olumsuz yorumlara takılma, cihazi kutula garantiyi ara anlaşmalı kargo numarasını al gönder. Satıcıyı boş ver zaten iade almaz. Sadece klavye değişimine ucret alırlar batarja şarj almama durumunu garanti karşılar.

Yetkili servisine gönderin, kullanım süresi boyunca (bilgisayar 5 yıl) teknik servis hizmeti sunulması zorunlu. Kullanıcı hatasıyla oluşan sorunlar ücretli onarımla giderilir. Yetkisiz servise yaptıracağınız işlemlerin büyük ihtimalle doğru düzgün kaydı kuydu olmayacağı için parça kaybolması ya da ürüne zarar verilmesi gibi durumlarda karşınızda ne siz sorumluluk alacak muhatap bulabilirsiniz ne de idari-adli merciler.​

Ben nemli bezle bile silerken korkuyorum sen damlacık çay kaşığı kadar diyorsun. Ben bezi öyle sıkıyorum ki silerken bile tomurcuk gibi ıslak kalmamasını istiyorum zarar gelmemesi için. Bilgisayar yanında içecek bile kaç metre öteye bırakıyorum ve bilgisayar olan arayı uzaklaştırıyorum dökülmesin üstüne hemen diye. Hapşırırken bile bilgisayara gelmesin diye hem uzaklaşıyorum hem yanımda sürekli peçete olduğu için onun üzerine hapşırırım. Zaten garanti dışı kalmış ve anakartın zarar görmüş ki pil bile doğru dolduramıyor. Kimse iade almaz ve zorunda değil senin hatayı. Sizler gibiler yüzünden biz doğru insanlar bile iade edemiyoruz adamlar herkes gibi sanıyor bizi. Şikayetvar sitesindeki şikayetler demek yarısı yalan Acer ile ilgili. Müdahele ediyorsunuz, silerken bile Allah bilir ıslak ıslak sıvı kaçıyor garanti dışı kalıp gerçekleri göstermeyip servis beleş yapsın diye şikayet yazan var. Sonra biz servise gönderirken bizim cihazı da sıvı ile alakası yokken bize de mi aynı yapacaklar diye korkuyoruz.

Ben nemli bezle bile silerken korkuyorum sen damlacık çay kaşığı kadar diyorsun. Ben bezi öyle sıkıyorum ki silerken bile tomurcuk gibi ıslak kalmamasını istiyorum zarar gelmemesi için. Bilgisayar yanında içecek bile kaç metre öteye bırakıyorum ve bilgisayar olan arayı uzaklaştırıyorum dökülmesin üstüne hemen diye. Hapşırırken bile bilgisayara gelmesin diye hem uzaklaşıyorum hem yanımda sürekli peçete olduğu için onun üzerine hapşırırım. Zaten garanti dışı kalmış ve anakartın zarar görmüş ki pil bile doğru dolduramıyor. Kimse iade almaz ve zorunda değil senin hatayı. Sizler gibiler yüzünden biz doğru insanlar bile iade edemiyoruz adamlar herkes gibi sanıyor bizi. Şikayetvar sitesindeki şikayetler demek yarısı yalan Acer ile ilgili. Müdahele ediyorsunuz, silerken bile Allah bilir ıslak ıslak sıvı kaçıyor garanti dışı kalıp gerçekleri göstermeyip servis beleş yapsın diye şikayet yazan var. Sonra biz servise gönderirken bizim cihazı da sıvı ile alakası yokken bize de mi aynı yapacaklar diye korkuyoruz.
Ne saçmalıyorsun ? :D

Geri
Yukarı