Laptop Intel HD Graphics'i görmüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

jaderael

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

performans sorunlarıyla alakalı başka bir konumda vardı. Ama sorunun bu yönde olabileceğini tahmin ediyorum ve bi danışmak istedim. Görüntü Bağdaştıcıları kısmında sadece GTX 1060 gözüküyor. Önceden Intel'in grafik kartı da gözüküyordu. Dün den beri bir çok konuya baktım ama çözüm bulamadım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aktif değil zaten normali o bende de gözükmüyor. Monitör çıkışını anakarta takarsan aktif olabilir denemedim ama sorun bu değildir yani.
laptop denmiş yeni gördüm pardon

CPU modelinize göre entegre GPU'nuzun sürücüsünü manuel olarak indirip kurun.

Denetim masasına girin 'İntel grafik sürücüsü' yazan ikona çift tıklayın kaldırın. Kaldırdıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Açıldıktan sonra yönet ekranına tekrar gelin burada görüntü bağdaştırıcısı kopçesine tıklayın. Burada İntel grafik kartı veya VGA bağdaştırıcı yazar onun üstünde sağ tıklayıp sürücüyü güncelle diyoruz. Çıkan ekranda alt taraftaki sürücüyü bilgisayarımda araya basın sürücüyü seçmenizi isterse inen yeri seçin ve onaylayın. İşlem bittikten sonra bilgisayar yeniden başlayacak ve sorun çözülecektir.

Denetim masasına girin 'İntel grafik sürücüsü' yazan ikona çift tıklayın kaldırın. Kaldırdıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Açıldıktan sonra yönet ekranına tekrar gelin burada görüntü bağdaştırıcısı kopçesine tıklayın. Burada İntel grafik kartı veya VGA bağdaştırıcı yazar onun üstünde sağ tıklayıp sürücüyü güncelle diyoruz. Çıkan ekranda alt taraftaki sürücüyü bilgisayarımda araya basın sürücüyü seçmenizi isterse inen yeri seçin ve onaylayın. İşlem bittikten sonra bilgisayar yeniden başlayacak ve sorun çözülecektir.
Hocam kusura bakmayın biraz daha açarak söyleyebilir misiniz ? Dediğiniz kısmı tam olarak bulamadım. Denetim masasına girdiğimde Intel Grafik Sürücüsü kısmını göremiyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız1.jpg
    Adsız1.jpg
    89,6 KB · Görüntüleme: 227
Hocam kusura bakmayın biraz daha açarak söyleyebilir misiniz ? Dediğiniz kısmı tam olarak bulamadım. Denetim masasına girdiğimde Intel Grafik Sürücüsü kısmını göremiyorum.
Denetim masasına tıklayın program kaldırdan İntel Grafik sürücüsünü kaldırın.

Hocam oda yok. Sanırım donanımla ilgili bir sorun var. Teknik servisle bir görüşeyim.
Hocam bilgisayarımda entegre bir grafik sürücüsü bulunmuyormuş. O zaman da bir problem yok sanırım. Yardımlarınız için teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Adsız3.jpg
    Adsız3.jpg
    88,8 KB · Görüntüleme: 170
Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı