Laptop mu Masaüstü mü ?

Enes Tunç

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba. Suan da hp g62 i3 işlemcili 3gb ramlı bir laptop kullanıyorum. Dakat klavyesi, bataryası vs ölmüş durumda ve yeni bir pc almayı düşünüyorum. Sizlerden ricam bana bu konu hakkında yardımcı olmanız.

Günde 4 veya 5 saat kendi bilgisayarımı kullanacagımı önceden belırteyım. Fiyatımız ise en yüksek 1600 tl olacak şekilde. Bana laptop veya masaüstü önerilenizi bekliyorum. Simdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne için kullanacağınıza bağlı seyahat etmiyor iseniz Masaüstü önerim olur hem eskiyince parçalarını yeni parçalar ile değiştirebilirsiniz. Laptop bilgisayarınızın klavyesini yenileyerek güzel bir format attıktan sonra gezintiye de onu götürürsünüz :)

Ben yeni aldım araştırdım hep en iyisi ASUS X550C tavsiyem al ben indirimdeyken aldım ve çok memmunum . Ya ASUS yada HP markalarına bak en iyileri kesinlikle bu markadan al.

Aslında benım dusuncem masaustu oyun ıcın düşünüyorum ama ıste bazen benımle bırlıkte gezmesıde gerekıyor. O yuzden laptap uygun oluyor. Hp kullanıyorum ama fan acayip calısıyor. suan bile o yuzden hp'den korkuyorum yine aynısı olur diye.

Benimki ASUS fan yeni ıcecool daha serin kol dayama paneli var. Saatlerce kullanıyorum hiç ısınmıyor. Hatta bilgisayar buz gibi :D

Öneri.jpg

Masaüstü her zaman daha iyi fakat seyahat etcekseniz, yanınızda goturcekseniz, oyun da oynayacaksanız bence biraz daha butceyi artırıp Lenovo Y510 veya Asus N55 serisini tercih edebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı