Laptop mu yoksa kasa bilgisayar mı alınmalı?

Kachovvvv

Centipat
Daha fazla  
Laptop alacağım fakat aklımda bir soru var Lenovo Ideapad Gaming 3 alacağım fakat üzerime gelen tepkilerde masaüstü toplamamı istiyorlar. Bende kararsız kaldım. Oynayacağım oyunlar Roblox Valorant CS:GO Mount & Blade Warband bunlar için 28 bin TL kasa mi almalıyım yoksa belirttiğim laptop yeterli mi? Laptopun özellikleri (RTX 3060 Ryzen 7 5800H 2x8 RAM 512 GB SSD)

Belirttiğiniz laptop günümüz için yeterli, mobilite sizin için önemli ise yani özellikle üniversite öğrencisi iseniz ben olsam laptop tercih ederdim. Tabii elbette aynı fiyata sahip bir masaüstü daha performanslıdır.

Daha az para vererek masaüstünde en üst performansı elde edersin, laptop alırsan tonla parayı feda edip oyunlarını her yere (daha düşük performansla tabii eğer çok üst düzey bir laptop almayacaksan) götürebilirsin.

Sana kalmış bir şey dostum milleti dinleme. Eğer ki öğrenciysen veya bilgisayarını yanında taşıman gerekiyorsa laptop al. Masaüstü tam bir zulüm oluyor.

Bu senın kararın aslında, masaustu alıp da pişmana olabilirsin laptop alıp da. Kendin karar vermen lazım mobilite içinmi yoksa sadece oyun için mi diye.

Geri
Yukarı