Laptop önerisi

i5 10300h 1660 Ti ile darboğaz yapar mı eğer yapmaz ise bunu almayı düşünüyorum. Sistemi satmaya karar verirsem de MSI 3000 serisi ekran kartlı bir laptopunu alacağım sanırım.

Bu laptopa değer. MSI iyi firmadır. Rica ettiğin parçası çalışsa bile yenisiyle değiştirdiler LCD cover bezel + menteşeler + HDD uğraşmadım 1,5 hafta sonra elimde oldu. Eski kasalar eskide kaldı+ çok elektrik yıyorlar. Satın bunu alın. Bu güzel bayağı.

Garantisi gayet de iyi şarj soketi değişimi için göndermiştim ücretsiz olarak anakart değişti.

ASUS alırsan başına gelebilecek şey bu

Gel hadi gel şimdi de iyi diye. Diyemezsin çünkü adamlar ı/o çipi lehiminde hata buluyor ve kullanıcı hatası diyor. Yeni alınmış 20 günlük anakart ilk denemede start veremiyor ve kullanıcı hatası çıkarımı yapıyorlar....

ASUS alırsan başına gelebilecek şey bu

Gel hadi gel şimdi de iyi diye. Diyemezsin çünkü Adamlar I/O çipi lehiminde hatat buluyor ve kullanıcı hatası diyor. Yeni alınmış 20 günlük anakart ilk denemede start veremiyor ve kullanıcı hatası çıkarımı ypaıyorlar...sizin ben yaptınız çıkarımı.
O sizlik bir durum laptop konusunda gayet iyi servis. Benim kırdığım soket için anakartı ücretsiz değiştiler.

3060 yerine aynı fiyata 2070 almak daha iyi değil mi? Testlerde 2070 daha iyi performans gösteriyor.

3060 Ti aşağı yukarı 2070 Super ile aynı güçte. (3060 Ti 3-5 FPS daha iyi.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2070 Super vs 3060.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

2070 vs 3060.

Testler yanlış olabilir bunlar ilk bulduklarım.

O sizlik bir durum laptop konusunda gayet iyi servis. Benim kırdığım soket için anakartı ücretsiz değiştiler.

Diyorsun :) Ama nereden biliyorsun 😆 Servis elemanı girer rapora anakart değişti bitti...Servis elemanı ne derse o ASUS'ta. Değişim yapmamışlardır. 1 tane lehimle işi bitirirler. Başka bir merci yok. Teee taywan merkezine bile yazdım adamların dönüşü yok. Müşteri hizmetleri resim de ki yer demekten başka bir şey diyemiyorlar :)

Geri
Yukarı