Laptop oyunları AMD ekran kartı ile açıyor

erdonc00

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
512
Ekran kartı
RTX 3050
İşlemci
RYZEN 5 5500U
0 Acer Aspire 7 model laptop aldım fakat RTX 3050 ekran kartını kullanmıyor, garantiye yolladım ve fiziksel testlerde hiçbir parçada sorun olmadığını söylediler. Genel olarak bilinen her şeyi denedim fakat yapamadım yardımınızı bekliyorum 3 aydır oyun oynayamıyorum.
8
Ryzen 5 5500U.
RTX 3050.
8 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows arama çubuğuna grafik ayarları yazın ve grafik ayarlarını açın. Aşağı kısımdaki Grafik performansı kısmına gelip oyunununuzun dosyalar kısmındaki .exe uygulamasını seçin. Seçtikten sonra üstüne tıklayın seçenekler kısmından Yüksek performansı seçin. Artık Nvidia kartınızı kullanması gerekiyor. Bu işlem işe yaramazsa laptopunuza harici bir monitör bağlayın ve aygıt yöneticisinden Görüntü bağdaştırıcı sekmesine gelip AMD Radeon Graphicsi devre dışı bırakın.

Windows arama çubuğuna grafik ayarları yazın ve grafik ayarlarını açın. Aşağı kısımdaki Grafik performansı kısmına gelip oyunununuzun dosyalar kısmındaki .exe uygulamasını seçin. Seçtikten sonra üstüne tıklayın seçenekler kısmından Yüksek performansı seçin. Artık Nvidia kartınızı kullanması gerekiyor. Bu işlem işe yaramazsa laptopunuza harici bir monitör bağlayın ve aygıt yöneticisinden Görüntü bağdaştırıcı sekmesine gelip AMD Radeon Graphicsi devre dışı bırakın.
Yüksek performans zaten seçili monitörle denedim ama değişen birşey olmadj

Yeni konular

Geri
Yukarı