Laptop termal macun değişimi sonrası açılmıyor

Enes_1311

Hectopat
Daha fazla  
Laptopun termal macununu yeniledim. Bütün bağlantılar tamam herhangi bir sıkıntı yok. Sadece bakır kabloyu çıkartıp taktım. Ama maalesef laptopa güç bile gelmiyor. Yani güç ışığı yanmıyor ve çalışmıyor. Daha önce de böyle bir şey başıma gelmişti. Adaptörle biraz oynayınca çalışmıştı. Ama şimdi hiç çalışmıyor.

Laptopun termal macununu yeniledim. Bütün bağlantılar tamam herhangi bir sıkıntı yok. Sadece bakır kabloyu çıkartıp taktım. Ama maalesef laptopa güç bile gelmiyor. Yani güç ışığı yanmıyor ve çalışmıyor. Daha önce de böyle bir şey başıma gelmişti. Adaptörle biraz oynayınca çalışmıştı. Ama şimdi hiç çalışmıyor.
Herhangi bir parçasına zarar vermediğine emin misin?

Güç bağlantıları derken hangi kabloları yapmalıyım? Sadece fan kablosunu cikartip taktım.
Görmeden emin olmak zor. Ama genelde anakarta bağlı olanlardan dolayı açılmıyor.

Anakarta bağlı sayılı kablo var. Onların hepsi yerine takılı. Ve sorun sisteme komple güç gelmemesi.
Prize bağlı durumdayken normalde yanması gereken bir sinyal ışığı varsa onun yanıp yanmadığını kontrol edermisin.

Geri
Yukarı