Termal macun değişimi sonrası laptop açılmıyor

Trieetz

Kilopat
Makaleler
9
Lütfen bilen arkadaşlar yazsın. Laptop ısınma sorunlarından dolayı laptopa bataryasın çıkarmadan termal macun sürdüm ve ana karta düşen vidayi tornavidayla alıp geri takdım termal macunu uygulayıp kapağın kapatıp açmayı denedim sistem açılmıyor. Ne yapmam gerek?

Ramleri yarın kontrol edicem ama onlarıda çıkarmamışdın arkadaşın dedğini gibo yerin değiştirir öyle denerim başka neden ola bilir ?

Öyleyse büyük ihtimalle bir kablo yerinden çıkmıştır. Telaşlanmaya gerek yok bence. Zaten böyle işlerde tek seferde başarıya ulaşılacağını düşünmüyorum.
İlk kez macun sürüyorum inşallah bi şey olmaz. İnşallah dediğiniz gibi küçük sorunlardır.
Bu saaten sonra uyuyamam ki sabaha kadar düşünücem çalışıcakmı diye.
Arkafaşlar allah sizfen razı olsun belki çalışmıycak ama genede içimi rahatlatdınız trlaşım gitti inşallah çalışır diycem sayenizde. Çalışmazsada sağlık olsun başka bi gün biriktirir yenisin alırım inşallah iyi geceler.

RAM'leri yarın kontrol edeceğim ama onları da çıkarmamışdın arkadaşın dedğini gibo yerin değiştirir öyle denerim başka neden olabilir?

Termal macun sürerken benim de başıma gelmişti ben bataryayı çıkardığım halde başıma gelmişti benim yaptığım şeyler buydu.

-Laptop'u başka bir monitöre bağladım açılmadı.
-RAM'leri çıkardım taktım açıldı.

İnşallah sende de olur kafana takma güzel kardeşim.

Hatta bende Windows hata vermişti RAM'leri çıkarıp taktığım da güvenli modda açılınca düzeldi.

Termal macun sürerken benim de başıma gelmişti ben bataryayı çıkardığım halde başıma gelmişti benim yaptığım şeyler buydu.

-Laptop'u başka bir monitöre bağladım açılmadı.
-RAM'leri çıkardım taktım açıldı.

İnşallah sende de olur kafana takma güzel kardeşim.

Hatta bende Windows hata vermişti RAM'leri çıkarıp taktığım da güvenli modda açılınca düzeldi.
İnşallah çok telaşlıydım arkadaşlar sağolsun bilfirdiler bende anladım inşallah açılır diyorum ve hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu forum sitesine iyiki üye oldum.

Benim iki kere bașıma gelmiș bir durumdur. Birincide anakartım arızalanmıștı bir digerinde bir sokette temassiızlik vardi onu da çözmüștüm.

Termal macun sürerken işlemci çipinden anakarta taşırdınız mı. Termal macun kalıntıları anakartta bu tarz sorunlar yapabilmekte. Birde macunla blok arasını çok sıkmayın işlemciyi fazla sıkıştırırsanız da tepki vermez.

Arkadaşlar ana kart böyle.
9329C49E-4899-4D24-955B-12E971987F67.jpeg
2DABD9DE-1CAE-4EF4-8E86-86B8F75E65CF.jpeg

Bilgisayar hiç açılmıyor mu? Yoksa siyah ekranda mı kalıyor?
hiç açılmıyor ışık bile yok
Dediğiniz yollatı denedim fan kablosun şarj kablosunu söküp geri takdım ama açılmıyor 😔
Arkadaşlar babm tamir etmeyi deniycek lütfen bilen arkadaşlsr yazsın neden ola bilir bu sorun ona gore babama söyleyeuim biıgisayar tepki vermiyor açma düğmesine basınca. Neden ola bilir bilen arkadaşlar yazsın lütfen ve nasıl tamir ede biliriz ?
hiç açılmıyor ışık bile yok
Dediğiniz yollatı denedim fan kablosun şarj kablosunu söküp geri takdım ama açılmıyor 😔
Arkadaşlar babm tamir etmeyi deniycek lütfen bilen arkadaşlsr yazsın neden ola bilir bu sorun ona gore babama söyleyeuim biıgisayar tepki vermiyor açma düğmesine basınca. Neden ola bilir bilen arkadaşlar yazsın lütfen ve nasıl tamir ede biliriz ?
Bilen arkadaşlar yazsın lütfen konu güncel.
Online biri yok mu arkadaşlar lütfen neden ola bilir sıralayın babam gelince yapacağız sizden bekliyorum cevap.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı