Laptop USB girişleri çalışmıyor

Umut Dursun

Hectopat
Herkese merhaba, arkadaşlar eskiden kullanmış olduğum bir laptop var. Bu cihazı uzun bir süre kullanmadım, dolabımda duruyordu. Şu an kullanmam gerekli ve şarj girişinde sıkıntı çıkmıştı, güç kablosu oynadığı anda kapanıyordu. Dışarıdan bir teknik servise götürdüm, hallettiler. Dün elime alıp format atmayı denediğim sırada bütün USB girişleri çalışıyordu BIOS'ta flash bellek, klavye ve fareyi görüyordum fakat şu an hiçbirini göremiyorum. Düzeltmenin bir yolu var mıdır yoksa yine teknik servis yolu mu görünüyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanımsal bir problem oldu yüksek ihtimal ile. BIOS'a gir ve restore defaults save yap. Sonra yeniden başlat ve tekrar kontrol et. Devam ederse;
Donanımsal bir problem var demektir. Aldığın yere götür kontrol etsinler.
Yön tuşları da hiç çalışmıyor, şuanda PS2 girişi de yok. Default ayarlara dönmemi saşlayacak başka bi yol var mı?

Sorunu üstlenmezlerse yapabileceğim bi şey var mı peki? Bu bilgisayarcılar pek sağlam pabuç olmuyorlar genelde.
Basit bir şeydir hocam. O tarz bir şey yapcaklarını sanmıyorum.

Basit bir şeydir hocam. O tarz bir şey yapcaklarını sanmıyorum.
Umarım dediğiniz gibi olur, adamla konuştum yarın gel dedi. Teşekkür ediyorum yardımınız için.

Problem çözüldü @claus dediği gibi aldığım yere götürdüm hallettiler. Yardımlar için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı