Laptop vs Masaüstü Sistem

Tabi uyumlu olması gerekiyor. Çok bilgin yoksa hazır sistemlere bakabilirsin. Hem fiyat olarak da tek toplamaktan uygun oluyor 😀

Sana o fiyatlara alabileceğin en iyi sistemlerden birini atayım. Büyük ihtimalle daha iyisini bulamazsın.

Eki Görüntüle 514810
Linkteki sisteme özelleştirme kısmından resimde yazanları yapın.

800 lirayı da ekipman için bıraktım 😀
baya hoşuma gitti bu kasa :) çok teşekkür ederim. laptop satınca bunu alabilirim :)
Kasa ile çok daha iyi performans alacağın aşikar. Asıl soru şu taşımak istiyor musun? Mobilite senin için ne kadar önemli. Notebooku kucağına alıp kullanıyor musun? Söylediğin notebook'u alırsan, 1060'tan 1070'e geçeceksin bir nevi. Ama kasaya geçersen; istersen paranı ayırırsın kenara, istersen performansı çok daha ötesine taşırsın. Tabi ki büyük ekran bir monitör de ekstra. Bu arada 1060'lı laptopu kaç yıldır kullanıyorsun?
2 yıl 2 ay oldu ve herhangi bir sorun yaratmadı bana, zaten temiz ve dikkatli kullanırım her zaman ama benim istediğim bu değilmiş hissi var hep :)
mobilite olarak, yakın arkadaşlarım var öğrenci evi, onların yanına giderken götürüyorum ve sadece lol oynuyoruz. evde de çok fazla yer değiştirmiyorum. ve şuan masaüstüne yönelmiş durumdayım :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı