Laptop vs masaüstü

Esmiyuoo

Decapat
Yakın zamanda laptop aldım fakat içime bir türlü sinmedi. Aklımda hep iade edip bekleyip daha iyisini almak veya masaüstü almakta geçiyor fakat yazın genellikle başka şehirde olduğum için masaüstü o anlamda sıkıntı çıkarabilir. Sizin düşünce ve yorumlarınızı bekliyorum.

Hayatının akışına göre değişir. Ben pek evde duran biri değilim, hem okul hem yaşantım yüzünden sabit kalamıyorum o yüzden laptop kullanıyorum. Çok seyahat eden biri değilsen tercihini masaüstünde yana kullan derim.

Seyahat eden biriyseniz laptop daha iyi olur. Fakat ısınma sorunu gibi dezavantajlarını unutmamak gerek. Masaüstünde ise ekran daha büyüktür ve masada yer alanından tasarruf edersiniz.

Hayatının akışına göre değişir. Ben pek evde duran biri değilim, hem okul hem yaşantım yüzünden sabit kalamıyorum o yüzden laptop kullanıyorum. Çok seyahat eden biri değilsen tercihini masaüstünde yana kullan derim.

Sadece yaz tatillerinde seyahat yapıyorum o yüzden laptop lazım gibi ama insanın da canı masaüstü istiyor o yüzden kararsız kaldım.
Sizce elimdeki laptopu iade edip daha iyi bir şey alınır mı veya kurban bayramında indirim olabilme ihtimali var mı?

Sadece yaz tatillerinde seyahat yapıyorum o yüzden laptop lazım gibi ama insanın da canı masaüstü istiyor o yüzden kararsız kaldım.
Sizce elimdeki laptopu iade edip daha iyi bir şey alınır mı veya kurban bayramında indirim olabilme ihtimali var mı?
Sadece yaz tatillerinde seyahat ediyorsun tamam ama ne kadar süreyle eğer 1 2 aylık bir süreyse masaüstü almak daha mantıklı geliyor bana, diğer arkadaşlarından fikirlerine kulak ver ona göre hareket et. Bence 1 2 ayı telefonla idare edebilirsin. Ayrıca tatilini bilgisayar başında harcama zaten.

Yakın zamanda laptop aldım fakat içime bir türlü sinmedi. Aklımda hep iade edip bekleyip daha iyisini almak veya masaüstü almakta geçiyor fakat yazın genellikle başka şehirde olduğum için masaüstü o anlamda sıkıntı çıkarabilir. Sizin düşünce ve yorumlarınızı bekliyorum.
Eğer laptopunuzun performansından memnunsaniz, güzel bir monitör, kablosuz klavye mause alin, bir de laptop soğutucu, alın size masaüstü 😄😄 7 yıl bu şekilde bir Acer laptop kullandım lazım olunca atıyodum çantaya götürüyordum. Evdeyken de monitöre bağlayıp kullanıyordum.

Fakat masaüstü istemenizin sebebi performans ise ona birşey diyemeyeceğim, zira masaüstü sistem f/p olarak oldukça avantajlı...

Eğer laptopunuzun performansından memnunsaniz, güzel bir monitör, kablosuz klavye mouse alin, bir de laptop soğutucu, alın size masaüstü 😄😄 7 yıl bu şekilde bir Acer laptop kullandım lazım olunca atıyordum çantaya götürüyordum. Evdeyken de monitöre bağlayıp kullanıyordum.

Fakat masaüstü istemenizin sebebi performans ise ona bir şey diyemeyeceğim, zira masaüstü sistem F/P olarak oldukça avantajlı...

Bence de performansı iyi bir cihaza bu tarz eklenti yapmak karlı çıkartır ama performansı kötüyse satıp üstüne biraz para koyup masaüstü almanızı tavsiye ederim

Sizde olan laptop nedir?

Geri
Yukarı