Laptop vs masaüstü

Söz konusu yüksek performans değil, fiyat performans olarak nitelendirdiğimizde yine PC daha mantıklı.
Üniversite döneminize daha çok var.

2020 Nisanda aldığım 1660ti ekran kartlı gamegaraj laptopum hala (maşallah) taş gibi. Üç dört ayda bir macun yenileme yapıp tozunu alıyorum oynayamadığım oyun yok. Starfield yükleyip oynadım ama kendime saygımdan sildim, o kadar da değil dedim.

Düzgün kullanım, sık bakımla laptop uzun ömürlü aslında.

2020 Nisanda aldığım 1660 Ti ekran kartlı GameGaraj laptopum hala (maşallah) taş gibi. Üç dört ayda bir macun yenileme yapıp tozunu alıyorum oynayamadığım oyun yok. Starfield yükleyip oynadım ama kendime saygımdan sildim, o kadar da değil dedim.

Düzgün kullanım, sık bakımla laptop uzun ömürlü aslında.

Hocam haklısınız uzun ömürlü fakat bakım yapması masaüstü bilgisayarlara göre daha sıkıntılı.

Laptoplar uzun ömürlü kullanımda çok verimli olmaz. Uzun bir kullanım ömrü ister iseniz o bütçelere çok daha performanslı masaüstü bulabilirsiniz.

Hocam eğer masaüstü sadece performans açısından öne geçiyorsa laptop tercih edeceğim. @Kutaysadf

Söz konusu yüksek performans değil, fiyat performans olarak nitelendirdiğimizde yine PC daha mantıklı.
Üniversite döneminize daha çok var.

Laptoplar uzun ömürlü kullanımda çok verimli olmaz. Uzun bir kullanım ömrü ister iseniz o bütçelere çok daha performanslı masaüstü bulabilirsiniz.

Hocam haklısınız uzun ömürlü fakat bakım yapması masaüstü bilgisayarlara göre daha sıkıntılı.

Arkadaşlar niye yazmıyorsunuz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı