Laptop vs Masaüstü

Arkadaşların dediği gibi, şehir içinde sık sık ilçenizden çıkmıyorsanız masaüstü daha çok memnun eder.

Evdeysen kesinlikle masaüstü. Laptopun ekranı küçük, ekipman özelleştirmesi kısıtlı, masaüstüne göre gereksiz pahalı, sıcaklık, ses sorunu var.

Aynen katılıyorum ekranı küçük bir süre sonra bıkacaksın küçücük ekrana bakmaya 27 inc monitöre bakmak var 15.6 bakmak var.

Masaüstü tek ve gerçek kraldır. Tost makinesi kılıklı dizüstüler biat etsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu anlık öyle bir durum yok hep evdeyim ama 2-3 sene sonra durum değişebilir.

Kanka zaten 2-3 sene sonra büyük ihtimalle 3050, 3060ların devri yavaş yavaş bitmeye başlayacak performansı düşecek laptopun ısınmalarında dolayı o bakımdanda düşünmen lazım bence masaüstü her zaman daha iyi

Kanka zaten 2-3 sene sonra büyük ihtimalle 3050, 3060ların devri yavaş yavaş bitmeye başlayacak performansı düşecek laptopun ısınmalarında dolayı o bakımdanda düşünmen lazım bence masaüstü her zaman daha iyi
4060-4070 almayı düşünüyorum bende. Onların ömrü ne kadardır?

Merhaba. Benim elimde 25.000 TL bütçem var. Babam laptop al herkes laptop kullanıyor tercih ediyor diyor. Bende kasa istiyordum açıkçası. Babam kasa doktorlarda, bürokratlarda falan olur diyor. Sizce ne yapmalıyım?

Evde oturuyorsanız kasa alın ama yok ben dışarı falan da götürürüm diyorsanız laptop alın.

4060-4070 almayı düşünüyorum bende. Onların ömrü ne kadardır?

Daha uzundur 4060 vs laptoplarda ok pahalıdır ben hala masaüstünü savunuyorum şahsen birse biraz baktım 4060 laptoplar 35 40k ya dayanıyor masaüstleri 25 k ya alabilirsun eğer baban illaki 40k verecekse 15 ye yanına bir de tablet alsın üniversitede lazım olacaksa kullanırsın üniversitede not tutmak vs için çünkü tabletler artık çok işe yarıyor o konularda.

Yeni konular

Geri
Yukarı