Laptop vs masaüstü

Kerem_00

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun için bilgisayar düşünüyorum. GT 730 sistemle oynayamadığım tüm oyunları oynayacağım. Laptop fiyatları uçmuş gibi gözüküyor fakat masaüstü toplamayı da düşünüyorum ayrıca rahat 5-6 sene götürmesi lazım. Eski PC ile 4 sene dayanmıştım. Sizce İtopya'dan kasa alıp diğer ( klavye, mouse, monitör) gibi şeyleri de alıp mı daha karlı ve ucuza getirmiş olurum yoksa 25-35 bin TL arasıyla Acer Nitro 5 veya HP Victus 16 gibi laptoplar mı almam daha ucuza getirir? Not olarak kasa alırsam RTX 3060 laptop alırsam 4050 alacağım (ayrıca İtopya güvenli mi?)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba cevap için teşekkürler maalesef bütçe 20-30 bin lira arasına düştü ve laptop arıyorum birkaç ay para biriktirip alacağım. Sadece güzel oyunlar oynatsiın ve 5-6 sene dayansın istiyorum yardımcı olur musun? ( Hepsiburada, Gaming gen TR ve İtopya'dan olabilir)

Bu nasıl, 23 bin lira çok uygun geldi adam akıllı oyun oynatabilir mi veya dolandırıcılık olabilir mi?

RTX 4060 ve 7500F alsan kasa olarak ve 1080p monitör alırsan zaten 30 bin lira tutar geriye kalan ise klavye ve mouse parası.

Hocam Trendyol'dan laptop alınır mı? Dolandırıcılık olabilir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı