Laptop Yükte 90 Derece Fazla mı?

Ben 3 ay önce macun değiştidim. CS:GO oynarken GPU 94 derece, CPU 92 derecede oynuyorum bir sıkıntı çıkarmıyor. Kendini korumak için otomatik olarak frekans düşürüyor zaten bir sorun yaratacağını zannetmiyorum.
Zaten sorun olan frekans düşürmesi, belki CS:GO'da hissetmezsin ama zar zor 40-50 FPS aldığın bir oyunda frekans düştüğü zaman problem olur. Isınmasa stabil 40-50 FPS oynatacak bir Laptop'un ısındığı için FPS düşmesi tabii ki rahatsızlık veriyor.

Zaten sorun olan frekans düşürmesi, belki CS:GO'da hissetmezsin ama zar zor 40-50 FPS aldığın bir oyunda frekans düştüğü zaman problem olur. Isınmasa stabil 40-50 FPS oynatacak bir Laptop'un ısındığı için FPS düşmesi tabii ki rahatsızlık veriyor.
Merhaba benim laptop özelliklerim:

-Windows 10 Pro 64 bit
-Intel(R) Core(TM) i5-6300HQ CPU @ 2.30GHz 2.30 GHz
-GeForce GTX 960M 4 GB
-8 GB Ram

Ama left 4 dead 2 gibi düşük sistemli oyunları oynarken bile 90 dereceden düşmüyor 2 yıldır hiç bilgisayarcıya götürmedim götürmeyi düşünüyorum neleri yeniletmem lazım?

Merhaba benim laptop özelliklerim:

-Windows 10 Pro 64 bit
-Intel(R) Core(TM) i5-6300HQ CPU @ 2.30GHz 2.30 GHz
-GeForce GTX 960M 4 GB
-8 GB Ram

Ama left 4 dead 2 gibi düşük sistemli oyunları oynarken bile 90 dereceden düşmüyor 2 yıldır hiç bilgisayarcıya götürmedim götürmeyi düşünüyorum neleri yeniletmem lazım?
Yeni konu aç.

Geri
Yukarı