Laptopa ayran döküldü

Hocam keşke ilk döktügünüz gibi prinç'e koysaydınız laptopu içindeki suyu çekerdi anakart hasar görmüş olabilir teknik Servis'e götürmenız gerek

Geçmiş olsun hocam, keşke şarja takmadan ayran dökülür dökülmez cihazı açıp içini bez ile silip kurutmaya çalışsaydınız.

Hocam keşke ilk döktügünüz gibi prinç'e koysaydınız laptopu içindeki suyu çekerdi anakart hasar görmüş olabilir teknik Servis'e götürmenız gerek.

İçini açmama sebebim bilgisayarın kaskosu olması, benim sormak istediğim şu an benim yapabileceğim herhangi bir şey var mı yoksa teknik servise vermeden evde olmaz? İçini açarsak garanti geçersiz olabilir diyorlar çünkü.

İçini açmama sebebim bilgisayarın kaskosu olması, benim sormak istediğim şu an benim yapabileceğim herhangi bir şey var mı yoksa teknik servise vermeden evde olmaz? İçini açarsak garanti geçersiz olabilir diyorlar çünkü.

Hocam zaten sıvı teması oldugu zaman garanti devre dışı kalıyor

Bilgisayarının sıvı hasarına karşı kaskosu varsa, kaskoya gönderin ilgilenirler.

Hocam zaten sıvı teması oldugu zaman garanti devre dışı kalıyor.

Garanti kabul etmez onu, kurtarabilecekken siz kurtarıcaktınız geçmiş olsun.

Hocam şimdi ürünün faturasına, garantisine ve ek garantisine baktım ve böyle bir yazı var. "kazaen zarara uğrama(kırılma, sıvı teması vb.) Sonucunda ürünün onarılması için gerekli masraflar sigorta kapsamındadır."

Yeni konular

Geri
Yukarı