Laptop'a Harici Ses Kartı Takmak

Msevket44

Megapat
Makaleler
6
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şu an ortalama bir laptop kullanıyorum. Fakat sanki bu laptopun ses kartının kötü olduğunu düşünüyorum. Aynı şarkıyı telefondan dinliyorum, bilgisayara göre çok daha kaliteli geliyor. Oyunlarda da aynı durum mevcut. Yeterli ses kasamama, alamama gibi durumlar var.

Aklımda laptopa harici bir ses kartı alma fikri var. Bunu deneyen, yapan ya da bilen birisi var mı aramızda?
Gerçekten harici bir ses kartı almaya değer mi? Fiyat dengi ne kadar ortalama olarak? Okuduğunuz için teşekkürler.

10 TL bir şey, ben de deneyim dedim de onboard ses kartından bile daha kötü performans veriyor, bazı arkadaşların dediğine göre daha iyi performans verdiği oluyormuş, bence siz de bir şansınızı deneyin.

O kadar düşük değilde biraz daha fazla olabilir düşük fiyatlarda kötü performans alacağımdan endişeliyim. Aliexpress gibi sitelerde çokça var 10-15 dolar arası bir şey bakmayı düşünüyorum gerçekten iyi ses veren varsa almayı düşünebilirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı