Laptopa monitör bağlamak performansı etkiler mi?

Daha fazla  
Elimde MSI GP62 7RD-622TR Leopard modelinde laptop var. LG 1080p bir monitörü HDMI kablosu ile bağladım ve ekranı genişleterek kullanıyorum şu anda. Bunun bilgisayarın ekran kartına herhangi bir zararı olur mu veya oynadığım oyunları monitörde oynadığım zaman herhangi bir FPS düşüşü olur mu? Kullandığım laptopun da çözünürlüğü 1920x1080p, monitörün de aynı. Kafamı karıştıran nokta burası. Ekran kartını soranlar için laptopun linkini atıyorum. Hayırlı akşamlar.

MSI GE62 7RD Apache Core i7 Notebook - Vatan Bilgisayar

Laptopun ekranı ile monitörün çözünürlüğü aynı ise performansın düşmemesi lazım.

Bende de x550jx var monitöre bağladığımda en fazla 5 dk sonra ısınıp kapanıyor çözünürlük düşürdüğümde bile aynı şey oluyor. Deneyip görmen gerek belki seninkinde olmaz.

Bende de x550jx var monitöre bağladığımda en fazla 5 dk sonra ısınıp kapanıyor çözünürlük düşürdüğümde bile aynı şey oluyor. Deneyip görmen gerek belki seninkinde olmaz.
Normal şartlarda böyle şeyler olmaz 3 ekran bile bağlanan cihazlar var. Bir arıza var sende termal bakım istiyordur | düzenli bakmadıysan arızalanmıştır vs..

Yeni konular

Geri
Yukarı