Laptopa RAM takılmalı mı?

723764

Picopat
Merhaba ASUS TUF Gaming F15 bir laptopa sahibim 8 GB RAM'a sahibim çok büyük oyunlar oynamiyorum maksimum oynayacağım oyun Forza Horizon 5 sizce RAM eklemeli miyim eklersemde kaç GB eklemeliyim bir de bilgisayarin kendi RAM'i Samsung kullaniyor ayni CL MHz değerinde farkli marka RAM sorun yaratirmi.

Hocam 8 GB şu an için 1 yıl kadar idare edebilir ama RAM takmanızı kesinlikle öneririm. Tek kanal 8'den çift kanal 16'ya geçerseniz uzun yıllarca kullanırsınız. CL ve MHz değeri aynı ise farklı marka RAM de kullanabilirsiniz, ben öyle yaptım.

Hocam 8 GB şu an için 1 yıl kadar idare edebilir ama RAM takmanızı kesinlikle öneririm. Tek kanal 8'den çift kanal 16'ya geçerseniz uzun yıllarca kullanırsınız. CL ve MHz değeri aynı ise farklı marka RAM de kullanabilirsiniz, ben öyle yaptım.

Hocam bir de garanti dışı kalır mı ASUS bayisinde yaptirsam 2 kati para alacaklar yapmayi bilen tanidik abileremi yaptirayim

Hocam bir de garanti dışı kalır mı ASUS bayisinde yaptirsam 2 kati para alacaklar yapmayi bilen tanidik abileremi yaptirayim

Hocam bir de garanti dışı kalır mı ASUS bayisinde yaptirsam 2 kati para alacaklar yapmayi bilen tanidik abileremi yaptirayim.

Ben kendim taktım. ASUS servisini arayıp sormuştum sorun olmaz tak dediler.

Geri
Yukarı