Laptopa takılan fare hareket ettikce laptoptan ses geliyor

emir_berkay

Picopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar MSI GF65 Thin 10ue RTX 3060 i7 10750H laptopum var ve daha alalı 1 ay olmadı bile. Laptopta coil whine var bana çok kişi gerek yok iade etme dedi. 2 yıl garantisi var Hepsiburada'dan aldım Razer DeathAdder faremi laptopa taktım ve oynatınca laptoptan coil whine sesine benzer bir ses geliyor. Abimin 5 liralık mousesini taktım onu takınca ses yok ama Razer'i takınca ses var sadece 2 farede test ettim. Sizce nasıl çözülür? Bir kullanıcı daha aynı sorunu yazmış Razer mouse ile MSI laptopta sizce bilgisayara zarar verir mi? Oynamaya devam edebilir miyim? Sesi cooler Boost ile bastırabiliyorum zaten. Var mı bilgisi olan bu konuda? Laptopta sağda iki giriş var ikisine de denedim olmadı. Birinde mouse birinde klavye var solda HDMI girişine monitör bağlı. Başka portu da yok zaten mouse klavye için.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI başlı başına bir maceradır, bu yolculukta şimdiden Allah sana da büyük sabırlar ihsan eylesin.🥲
ya ahahahah inş sorun çıkmaz üstüne birde onla beraber asusun h5lite kulaklığını aldım bozuk çıktı iade almadılar şaka gibi hala hakkımı arıyorum neymiş hijyenik nedenlerden verilen alınmıyormuş :D bide onla uğraşıyorum şuan

Ya ahahahah inş sorun çıkmaz üstüne bir de onla beraber ASUS'un h5Lite kulaklığını aldım bozuk çıktı iade almadılar şaka gibi hala hakkımı arıyorum neymiş hijyenik nedenlerden verilen alınmıyormuş :D bir de onla uğraşıyorum şu an.

3.haftaya girerken backlighti gitmişti benim makinenin, el feneriyle bakmak zorunda kaldım bir müddet, şaka gibi olaylar 😄

Son düzenleme:

Geri
Yukarı